zubní klinika v Praze

zubní klinika v Praze

V hlavní metropoli působí spousta zubařů, jejichž portfolio zahrnuje standardní i nadstandardní služby. Nicméně to, co je u ostatních zubních klinik nadstandardem, nabízí zubní ordinace v Karlíně jako standard. Dentální klinika Jan Stuchlík byla založena teprve v polovině roku 2012 a za krátkou dobu své existence si vybudovala v segmentu dentální péče významné postavení. Svým klientům poskytuje komplexní zubní péči.

Politika zubní kliniky je postavena na čtyřech pilířích, přičemž nejdůležitější je prevence vzniku onemocnění. Dospělí lidé i malé děti si zubaře spojují s nepříjemnými činnostmi – vrtání a trhání zubů – což chce moderní zubní ordinace popřít. Vybudovala proto kultivované a vstřícné prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně a bezpečně. Klinika disponuje špičkovým technickým zařízením, které zajistí zubní ošetření nejvyšší kvality. Práce je svěřena do rukou profesionálních zubařů, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti.

Služby dentální kliniky

Pestré portfolio služeb zahrnuje bezbolestné bělení zubů, dentální hygienu, preventivní prohlídky a parodontologii. Tento zubař v Praze vám vyhoví také v případě, že potřebujete vytvořit novou korunku, zubní implantáty či protézu. Stěžejní službou v nabídce je péče o děti.

Zubní péče o děti je v posledních letech velmi skloňovaným tématem. Spousta rodičů se obává, že bude mít dítě z prostředí zubní ordinace trauma. Vše záleží na přístupu rodičů, dítěte a lékaře. První návštěva zubaře by měla proběhnout po prořezání prvního zubu, což bývá kolem šestého měsíce života. Malý pacient se seznámím s novým prostředím a lékař si snaží vybudovat v něm důvěru, což je velmi důležité pro případné ošetření zubního kazu. Pokud by dítě lékaři nedůvěřovalo, nenechalo by se ošetřit.

Zubař také informuje rodiče o správném čištění zubů u dětí a stravovacích návycích. Jestliže se bude dítě na zubařském křesle cítit bezpečně a příjemně již od začátku, nebude mít odpor k zubní péči. Zde je velmi důležitá spolupráce lékaře s dítětem a naopak.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno