Zdeněk Macura

Vážení redaktoři, šéfredaktoři, ředitelé a majitelé redakcí a televizí

Obracím se na Vás s poměrně neobvyklou ale v tomto případě opodstatněnou žádostí a to žádným způsobem nekomunikovat s agresorem Rychtářem, nebrat jeho telefony a ani mu nevolat a žádné informace ohledně Bartošové od něho nezjišťovat, nezveřejňovat a neověřovat.

Odůvodnění: O celé věci jsem poslední dobou hodně přemýšlel a poslední kapka bylo jeho napadení mé osoby před dvěma dny, kdy vše popírá, ikdyž mám na to svědky. Celý problém je v tom, že paní Bartošová je v systému domácího násilí, kdy uvnitř duše se tohoto člověka chce zbavit, ale díky jeho agresivitě, schopnosti pronásledovat, manipulovat, lhát, vymýšlet si , fyzicky napadat, zastrašovat atd, využívat maximálně média je to pro ni velmi obtížné, což také vede k prohloubení jejího problému s alkoholem.

Používejte, prosím, tyto metody zjišťování informací o Bartošové, které jsou naprosto v pořádku, korektní a čisté:

(1) Pošlete ji SMS s dotazem, pokud dostanete odpověď, znamená to, že Iveta chtěla na dotaz odpovědět, pokud odpověď nedostanete, znamená to, že odpovědět nechce a na to má právo a to je potřeba ctít.

(2) Zavolejte na její číslo, pokud telefon zvedne, znamená to, že se chce s Vámi bavit a využijte té příležitosti k otázkám, pokud telefon nezvedne, znamená to, že se s Vámi bavit nechce a to je potřeba ctít a respektovat

(3) Čekejte, zda se sama neozve. Pokud se neozývá, znamená to, že ona sama od sebe nemá nic, co by chtěla veřejně zdělit právě přes Vaši redakci.

 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Tyto výše uvedené metody jsou naprosto v pořádku a korektní. Chápu, že ale chcete někdy mít víc informací a proto se obracíte i na jiné osoby, někdy mé osoby a v této době spíše agresora Rychtáře. V tomto ale žádám s ohledem na ochranu paní Bartošové a její usnadnění vymanit se ze systému domácího násilí, aby jste s tímto agresorem nejednali vůbec.

 

Vzpomeňte jakou dobrou věc udělala ze začátku televize pětka, že jednala jen s Ivetou a Iveta jen kvetla, pak ale se do toho cpal agresor a vše šlo od desíti k pěti. Opravdu je velmi důležité tohoto člověka absolutně ignorovat. Raději, když už chcete vědět víc, se ptejte mě, nebo pana Dominika Martuciho nebo jejího bratra Lumíra. Anebo se neptejte nikoho, ale pouze ji samotné, ale jenom NE prosím dotyčného agresora.

Bohužel ta věc je pro mě natolik zásadní, že pokud budete toto porušovat, budu to považovat jako napomáhání trestného činu domácího násilí nebo pronásledování ( jako byla ta akce v Itálii ) a budu žádat u Vašich vedoucích či zaměstnavatelů, aby s Vámi ukončili pracovní poměr a dali přednost inteligentnímu a citlivému člověku, co tohleto chápe a rozumí tomu a slušnost vůči ženě pro něj znamená víc, než získání informací pro článek.

Vzpomeňte:

Chcete nějakou informaci ověřit ? Napište ji SMS. Neodpovídá ? Tak prostě napište: „Iveta nám to nepotvrdila“ a hotovo. ONA je svépravná, pokud bude chtít něco potvrdit, tak to potvrdí, pokud ne, je potřeba to ctít. NAUČME SE CTÍT TYTO VĚCI !!!!! A HLAVNĚ, NEPTEJTE SE AGRESORA, POMÁHÁTE MU TAK UDRŽOVAT MOC NAD NÍ, POCHOPTE TO UŽ, DĚLÁTE PAK ZLO.

 

Děkuji a věřím, že zvítezí rozum a cit nad bláznovstvím a bezcitností.

IVETA MI JASNĚ SOUKROMĚ SDĚLILA, ŽE SE NEVÍ, JAK SE TOHO ČLOVĚKA ZBAVIT, TAK JI V TOM POMOŽME, PROSÍM !!!

Můžeme mít o Ivetě různé názory, že třeba druhé využívá, že manipuluje a kdo ví, co ještě, ale pořád je to žena a tak či tak je potřeba ctít základní pravidla slušnosti vůči ní, jako ženě ať už máme na ni názor jakýkoliv.

 

Žádost o potrestání pro pracovníky NOVA a Blesku:

——————————————————————–

Je mou nemilou povinností žádat potrestání pro pracovníky Blesku a televize NOVA, ty kteří se aktivně účastnili pronásledování v Itálii, ti, kteří toto pronásledování schválili a podporovali, včetně všech vedoucích pracovníků. Všichni dobře věděli, že se o žádný únos nejedná, ale o standartní model chování útěku oběti domácího násilí a že jakékoliv pronásledování jen může celý útěk zmařit, což se stalo i v tomto případě. Infomace, že dotyčný agresor je v Italii, Ivetu vystresovalo a to byl také důvod, proč se zalekla. Tito pracovníci dobře věděli, že dělají zlo a proto pro ně žádám, aby byli propuštěni a byla ukončena veškerá spolupráce s nimi.

 

S pozdravem

Mgr. Zdeněk Macura

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno