Zdeněk macura

Zdeněk Macura exklusivněPane Rychtáři,

Před pár dny jsem Vás znovu zahlédl, jak se ochomejtáte kolem paní Ivety Bartošové, přitom jsem Vás již několikrát veřejně vyzval, aby jste ji přestal obtěžovat, odevzal klíče od jejího domu a již ji žádným způsobem nekontaktoval. Iveta Bartošová se již několikrát a to nejenom mě, ale i jiným lidem soukromě jasně vyjádřila, že se Vás chce zbavit, že jste zlý člověk, lhář, podvodník, který ji surově mlátí a hrozí smrtí. To, že veřejně říká přesný opak jenom potvrzuje, že její situace je opravdu vážná, že ani trochu nemůže naznačit jakýkoliv problém s vámi. Přitom již další dvě ženy na Vás podaly trestní oznámění za surové napadení a hrozby smrti a neúnavně v právnickém boji proti Vám pokračují dál. Znovu Vás veřejně vyzývám, aby jste okamžitě odevzdal klíče od domu Ivety Bartošové a odešel od ní, přestal ji obtěžovat a nekontaktoval ji a neopovažoval se ji jakkoliv ublížit.
Pro lidi z redakcí jen doplňuji, jak jsem měl možnost mluvit s mnoha ženami, které byly týrané, vysvětlovaly mi, že dokonce i několik let poté, co se jim podařilo dostat se ze spárů násilníka, se bojí o tom veřejně mluvit.
 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]
Je potřeba pochopit jednu důležitou věc:
Jestliže je žena pod útlakem násilníka, pak se   zásadně nesmí brát v potaz vyjádření dané ženy veřejně, ale pouze taková zdělení, která řekně v důvěře soukromě, kdy cítí možnost ochrany před násilníkem. A jedno takové vyjádření už jednoznačeně vyšlo najevo, když nedávno byla paní Bartošová podat na pana Rychtáře trestní oznámení a vykázala ho z domu. To, že pak veřejně mluvila o dotyčném člověku, co ji s tím pomohl, že ji k tomu údajně donutil jenom potvrzuje, že skutečně veřejná vyjádření žen, které jsou pod útlakem násilníka, nelze brát vážně.
Vyzývám média, aby využili svůj prostor a přidali se k neunavnému boji proti násilnickým šmejdům. Ať jsem pro Vás příkladem. Bojuji proti těm věcem navdory různým pomluvám a výmyslům a riziku, že budu veřejně haněn a vše bude obráceno proti mě. Praktiky těchto násilniků jsou podobné praktikám obchodníků šmejdů, kteří dělají prodejní akce na důchodce: Ze začátku milí, hodní,  pak izolace od okolí, předstíraný spravedlivý hněv, vymývání mozku a pak zničení. Nenechejte se napálit jako ti lidé někde v Americe, kde jakýsi násilník držel tři ženy deset let ve sklepě, na veřejnosti působil jako hodný, milý člověk, který si hrál s dětmi, dokonce chodil na zádušní mše za pohřešované, ale v soukromí mučil, surově týral a trápil tři ženy deset let. Přesně takto se chová ten agresor Ivety, při soukromém hovoru může působit jako rozumný a hodný člověk, ale ve skutečnosti za zavřenými dveřmi Ivetu mlátí, hrozí smrtí a nectí její projevenou vůli v soukromí. O tom není vůbec žádný pochyb. Takoví lidé patří do léčebny nebo do vězení !!! Nenechejme se napálit. Tito lidé dokáží mistrně předstírat úplně všechno.
Ať jsem pro ostatní muže příkladem, který se nedá odradit a bojuje proti násilnickým šmejdům. Zlo samo od sebe se nezmění v dobro, proti zlu se musí aktivně neúnavně bojovat.
S pozdravem
Zdeněk Macura
[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno