jaké zvolit kalhoty

 

Snad nejoblíbenější druh oblečení, kalhoty, neztrácí svou popularitu ani v novém století. Každému však nesluší stejné střihy a barvy. Kalhoty si vybírejte vždy podle tvary postavy. Lidé se oblékají různě. Naprostým módním peklem jsou bokové kalhoty a silnější postava. I když se vám něco zatraceně líbí, nemusí to slušet. Toto pravidlo neplatí jen pro kalhoty, rovněž pro účes, líčení anebo šperky.

Přiléhavé kalhoty pro štíhlé nožky

Slim anebo skinny se hodí pro ženy štíhlé postavy. Nejvíce se jich nabaží mladé slečny. Pro silnější postavu jsou přiléhavé kalhoty naprosto vyloučeny. Udělají z vás strašáka do zelí a odhalí všechny nedostatky. Zapomeňte na rajtky i legíny, jen zvýrazní část těla, která má zůstat zahalena. Ženy sahají po rozšířených kalhotách neboli bootcut. Tento styl vytváří velké pozadí. Mírně rozšířené nohavice se dají společensky unést. Dámy silnější postavy oděné do těchto kalhot ze sebe udělají terč posměchu. Z rozšířených kalhot vyleze ven, co má zůstat skryto. Zato zvonové kalhoty s vyšším pasem ocení ženy s pár kily navíc.

Široké kalhoty mají mnoho využití

V šatníku žen by se měly objevit dlouhé široké kalhoty. Marlene či palazzo se nosí neustále. Dlouhé nohavice a vysoký pas vyhoví všem postavám. Vyrábějí se ze splývavého krepu, žoržetu a žeržeje. Tento typ kalhot lahodí silnějším ženám. Jejich kouzlo objeví v hladkém provedení. Rovné kalhoty nejsou nic moc pro dámy s širokými boky. V tomto případě upřednostněte rovný střih obepínající tělo.

Bokovky anebo modely do pasu?

Zlatá střední cesta vítězí, to platí hlavně pro ženy s větším břichem. Mladé hubené dívky si v bokovkách libují. Pokud máte neforemné břicho, v bokovkách vyletí okamžitě ven! Ženy si zoufají nad velkým zadkem, ale přesto nosí zadní zdobené ohromné džínové kapsy, to je chyba! Zkuste se na sebe podívat do zrcadla i zezadu. Budete se divit!

Zdroj foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno