lisca

 

Ženskost, svůdnost, vyzývavost a extravagance jsou hlavními charakteristikami prádla Lisca Selection pro sezónu podzim-zima 2017. Odvážná hra širokých gumiček se síťovanou látkou a módní výšivka charakterizující celou kolekci Lady Moon vytvářejí luxusní dojem. Díky pěnovým košíčkům zvýrazňujícím průsvitný vzhled je kolekce jedinečná, a k tomu ji doplňují také nejrůznější detaily.

Tato kolekce vás nadchne: novým modelem svůdných otevřených kalhotek, tzv. »ouvert«, bustierem, který lze nosit na čtyři různé způsoby, s bohatým vyšívaným odepínacím detailem, push-up podprsenkou s odepínacími (ozdobnými) ramínky, průsvitnou podprsenkou s výztuží s obzvláště měkkými a pohodlnými lepenými ramínky a svátečním průsvitným kombiné.

 

Kolekce Queen Rose se vyznačuje s lehkostí navrženými modely s odvážným a zároveň slavnostním nádechem s bohatou výšivkou s růžemi. Lesklé gumičky, hedvábná lesklá síťovina a Swarovského křišťály vytvářejí luxusní dojem. O extravagantní atmosféru se postará svůdné brazilské body s bohatou výšivkou na přední straně, které lze při zvláštních příležitostech nosit též samostatně jako svrchní oděv. Obzvláště svůdným kompletem jsou otevřená tanga (string ouvert) s erotickou podprsenkou s krajkou na bocích, kterou lze zavázat za krkem nebo ramínka překřížit na prsou a potom je zavázat kolem krku. V kolekci vás nadchne také atraktivní trojúhelníková podprsenka s výztuží, push-up podprsenka a podprsenka s pěnovými košíčky působící luxusním dojmem.

Pro pohodlné, elegantní a svůdné večerní hýčkání najdete v kolekci Queen Rose také modely oblečení na spaní z nočního programu. Nepřehlédněte svůdné dlouhé i krátké noční košilky s bohatou výšivkou.

www.lisca.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno