svatba

 

Blíží se nový rok, jaro za chvíli zaklepá na dveře a nadejde čas svateb pod rozkvétajícími třešněmi a jabloněmi. Každá malá dívka sní o svém velkém dni, o chvíli, kdy ji za zvuků Mendelssohna povede tatínek k oltáři, u něhož bude stát ON, pak Dokonalý, Božský, Jedinečný. Ze snících dívenek vyrůstají sebevědomé a silné ženy, romantické představy o vlastní svatbě jim však zůstávají. Nadále touží po výjimečném dni, kdy spojí svůj život s člověkem, se kterým budou moci zestárnout. V momentě, kdy padne inkriminovaná otázka a zazní odpověď ANO, rozbíhá se maraton příprav a hledání, který končí zapamatování hodnou oslavou lásky a života.

Výběr snubních prstýnků

Budoucí manželé stojí před řadou důležitých rozhodnutí, kdy si musí vybrat. Kostel, nebo radnice? Čokoládový, nebo kokosový dort? Malá svatba, nebo velká? Šaty bílé, nebo barevné? Prstýnky hladké, nebo zdobené? Toužíte-li po harmonickém vztahu, rozhodujte se společně. Hledejte kompromisy a naučte se přizpůsobit. Do klenotnictví rozhodně zamiřte spolu, vždyť šperk symbolizující zadanost budete nosit oba. Ještě před návštěvou zlatníka si charakterizujte, co od snubních prstýnků očekáváte. Chcete drahé kousky, nebo spíš levnější? Hledáte šperk, který nesundáte z prstu, nebo vás práce nutí uchovávat klenoty během pracovní doby v krabičce? Přemýšlejte společně.

Správné oblečení

Nastávající nevěsty čeká nelehký úkol: vyhledat ty správné šaty. Mají obcházet půjčovny, nebo si je nechat ušít? Zvolit model, který obléknou na sebe jedinkrát, nebo šaty, které lze upravit a nosit je i na plesy nebo ve všední dny? Vše závisí na rozpočtu a vašich plánech – ale nezapomeňte, že je to vaše svatba a vy byste si měly splnit svá přání a sny. Před pány stojí méně náročné vybírání: vždyť přece stačí oprášit oblek, vzít čistou košili a dostavit se včas před oddávajícího. Jenže vstup do svazku manželského by měl být pojat poněkud slavnostněji, k oltáři byste neměli doběhnout ve stejných šatech jako na pracovní schůzku nebo pohřeb. Zkuste zajít do obchodů s pánskou módou, pořiďte si sváteční košili s francouzskými manžetami, které spojíte svatebními manžetovými knoflíčky.

Věřte, že až se budete před svatební nocí odstrojovat, rozepínání a vyjímání manžetových knoflíčků zapůsobí na vaši paní podobně jako na vás stahování podvazků 😉

Jaké zvolit šperky ke svatebním šatům

Tato otázka jistě napadne každou ženu. Svatební šaty mohou být samy o sobě dost výrazné a zdobné a očekávaný snubní prstýnek by měl být tím nejdůležitějším šperkem, kolem kterého se vše točí. Nic by ho nemělo zastínit. Podle typu a designu snubního prstenu tedy volte další klenoty. Žádnou škodu nenaděláte decentními náušnicemi ve stejném odstínu jako prstýnky, případně zlatým náhrdelníkem či jemným řetízkem, pokud vaše šaty mají hlubší dekolt.

Věříme, že si vyberete a vyladíte vše k vlastní spokojenosti a užijete si jeden z nejkrásnějších dnů v životě s plnou parádou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno