sdílení

 

Znáte to, brouzdáte po netu a hledáte film ke zkouknutí. Najít video ke stažení je vcelku hračka, jenže po kliknutí na kýžený obsah na vás okamžitě „vybafne“ okénko s placenou registrací, i rychlejší stahování si zaplatíte. Situace se opakuje na x stránkách, jež se odvážíte navštívit. Ke konci jste tak naštvaní, že už nic vidět nechcete. Stejně ošemetné to může být s nahráváním souborů. Existuje však server, s nímž to můžete mít snazší! V hlubinách internetu se nachází xShare.cz. X-tá webovka, která konečně nabízí všechno zadarmo a s neomezenou rychlostí. Jako vážně.

Stahování a nahrávání na internetu

Když srovnáte podmínky stahování xShare s podmínkami jiných serverů pro sdílení dat, jako jsou známé Ulozto.cz, Sdilej.cz nebo Datoid.cz, vyjde vám z toho, že nejjednodušší cestou, jak stahovat s neomezenou rychlostí a taktéž neomezené množství souborů, je registrovat se na xShare.cz. Ulozto.cz a Sdilej.cz nabízejí stahování s neomezenou rychlostí pouze za registraci, kterou si zaplatíte. Jinak jste nuceni čekat i přes hodinu na zhlédnutí jedné jediné epizody oblíbeného seriálu. Datoid.cz na to jde přes celkový objem stahovaných souborů, jež si předplatíte. I po slevách ty sumy peněz nejsou zrovna lidové.

Registrujte se zdarma na xShare

Vyplatí se vám to, když to jde i jinak? Určitě je to lepší zejména pro ty, kteří stahují a nahrávají data pouze svátečně. Jednou zkrátka máte chuť podívat se na film a chcete ho mít k dispozici hned a ne za deset hodin. Při registraci na web xShare.cz vyplňujete jen krátký registrační formulář a potvrzujete, že souhlasíte s podmínkami registrace. Krom dodržování zákonů a elementárních pravidel etikety se k ničemu nezavazujete a vůbec nic neplatíte. Registrace vám umožní zdarma stahovat soubory neomezenou rychlostí. Registrujte se na webovém portálu xShare a sami posuďte jeho kvality, přívětivý design a jednoduché ovládání. Stahování a sdílení nikdy nebylo snazší!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno