sportovní sázení

 

Není tajemstvím, že se v České republice sází hodně – například oproti sousednímu Polsku nebo Slovenské republice Češi v počtu sázek jednoznačně vedou. Průzkumy, a z nich vyplývající statistiky, prozradily, že s nějakým druhem sázení má zkušenost více než třetina zletilých obyvatel. Populární jsou hlavně sportovní sázky (wikipedie je ve svém výčtu nejběžnější sázek uvádí na prvním místě), v nichž jde většině sázkařů hlavně o zábavu.

Na co se u nás sází nejvíce?

Určitě pro vás nebude překvapením, že nejvíce se v naší zemi sází na fotbal. V loňském roce přijaly sázkové kanceláře sázky na tento sport za necelé 2 miliardy korun. Z procentuálního hlediska si fotbal vybírá necelých 60% tipařů. Přibližně o polovinu méně, tedy 30% sázkařů, zkouší své šance při hokeji.

Ostatní sporty na tom s oblibou nejsou moc valně. Například basketbal nebo tenis volí zanedbatelné procento, přestože je při nich podle průzkumů mnohem snadnější uhádnout správný výsledek – u hokeje i fotbalu je pravděpodobnost správné sázky necelých 40%, kdežto u tenisu, boxu nebo volejbalu se šance pohybuje okolo 60%.

Čím to tedy je? Přestože v hokejovém nebo fotbalovém zápase existuje mnoho událostí, které mohou jejich průběh a tedy i výsledek, značně ovlivnit (jde například o zranění, chyby ze strany rozhodčích, nerovnosti hrací plochy…), těší se tyto sporty značné oblibě pravděpodobně díky své dlouholeté tradici v naší zemi.

Chci si vsadit! Jenže kde?

Sázkařských kanceláří je mnoho, hlavně pak na internetu, a není tedy snadné vybrat tu, která má výhodné kurzy, je bezpečná a nabízí třeba i nějaký ten bonus navíc. Naštěstí si je díky některým stránkám můžete snadno prověřit. Udělat to můžete na http://www.sazkovekancelare.net, kde najdete seznam a recenze těch nejlepších kanceláří, které jsou vybírány podle mnoha kritérií tak, aby byly pro uživatele co nejpřívětivější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno