solární USB nabíječka

solární USB nabíječka

Zná to bezpochyby každý cestovatel nebo turista. Vyrazíte do přírody na několikadenní výlet a již druhý den se ocitáte bez potřebné energie ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu. Nepříjemná situace navíc když víte, že elektrický zdroj neuvidíte ještě hodně dlouho.

S tímto nešvarem se dá velice efektivně a prakticky bojovat. Nápomocna vám bude outdoor nabíječka, s pomocí níž se stanete doslova nezávislí. Její princip fungování je obdobný, jako u solárních panelů na rodinných domech.

Jak funguje solární USB nabíječka?

Představte si malý, skládací a kompaktní předmět, který si pohodlně připnete na batoh při túře nebo si jej rozbalíte kdekoliv v přírodě. Slunce dopadající na solární články pak přes USB konektor nabíjí vaše mobilní zařízení. Co více si přát od prachu-vzdorného, vodotěsného a odolného produktu?

  • Nabití telefonu za 2 až 3 hodiny
  • Bohatá kompatibilita s mnohými zařízeními
  • Verze s výkonem 7W a 14W

Solární nabíječka Poweradd ohromí každého, kdo potřebuje nevyčerpatelný zdroj energie v přírodě. Cestovatelské balení vás nebude omezovat jak svojí velikostí, tak minimální hmotností. Během velice krátkého času se stanete nezávislými občany, kteří mohou mít svůj plně nabitý mobilní telefon neustále při ruce.

Vysoký výkon a rychlé nabití

solarni USB nabíječkaZapomeňte na to, že byste se svojí GPS navigací, čtečkou elektronických knih, bluetooth reproduktory či s mobilním telefonem klesly na nízkou kapacitu nabití. Solární USB nabíječka se o vše postará za vás a stane se doslova nezbytným článkem jakéhokoliv cestování. Vysoce účinné 18% monokrystalické články jsou toho jednoznačným důkazem.

Neváhejte navštívit internetový portál outdoornabijecka.cz, kde získáte daleko více informací o produktu, včetně možnosti jeho snadného, rychlého a ekonomického objednání. Využijte všudypřítomnou sluneční energii.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno