eurojackpot peníze

eurojackpot peníze
 
Prohraji i to, co nemám. To většinou říkají ti, kteří se ani nepokusili o koupi jakéhokoliv losu, o vyplnění ani nemluvě. Eurojackpot však patří mezi nejpopulárnější evropské online loterie, kterou si nyní můžete zahrát i z pohodlí domova. Díky nadnárodní Euro loterii s gigantickými jackpoty a 12 cenovými úrovněmi máte nejlepší šance na výhru.

 

Jak ale hrát online

Je to opravdu jednoduché. Chcete-li si loterii Eurojackpot zahrát online, je nejlepším místem Lottoland, kde mají sázkaři z celého světa možnost zúčastnit se nejoblíbenější nadnárodní evropské loterie. Tato loterie je plně licencována a pojištěna Gibraltarským úřadem pro loterie (Gibraltar Gambling Authority), a účast v loterii Eurojackpot je tak zcela bezpečná, protože všechny výhry jsou vypláceny automaticky na Váš účet. Neriskujete ani ztrátu loterijních lístků, ani to, že si výhru zapomenete vyzvednout před vypršením 180denní lhůty. Více info naleznete na stránkách Eurojackpotu.
 

Na co si dát pozor a s čím počítat

1. Chcete-li hrát loterii Eurojackpot, musíte být starší 18 nebo 21 let (většinou 18 let), a to v závislosti na legislativě regulující loterijní hry v příslušné zemi, kde zakoupíte svůj loterijní tiket.
2. Na jeden loterijní tiket loterie Eurojackpot může vyhrát pouze jediný výherce.
3. Vsadíte-li v loterii Eurojackpot online, budou výhry vypláceny na Váš sázkařský účet bez ohledu na to, kde se nacházíte (toto ustanovení podléhá místním zákonům o loteriích), přičemž tyto finanční prostředky můžete následně převést na svůj bankovní účet.
4. Výhry v loterii Eurojackpot jsou na Váš účet vypláceny jako úhrnná částka, a to bez daně (toto ustanovení podléhá místním daňovým zákonům – netýká se Španělska).
5. Losování loterie Eurojackpot probíhá v pátek večer ve 21:00 greenwichského hlavního času v Helsinkách; prodej loterijních tiketů Eurojackpot končí 30 minut před losováním.
 

Nejvyšší výhra v historii

Tomu neuvěříte! Dosavadní nejvyšší výhra v historii Eurojackpotu 90 milionu euro (2,466 miliardy korun) vyhrál hráč z České republiky. Dosavadní maximální výhra na českém území – téměř 400 milionů korun – padla ve Sportce 3. listopadu 2013.Tak na co ještě čekáte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno