Rychtář havaroval

FIKCE: Všechno bylo falešné, všechno co se událo uplynulý víkend, byla jen promyšlená kampaň manažera, milence a šukače (omlouváme se, ale toto výrazivo použil on sám),  jediné, nejlepší a největší hvězdy českého nebe Ivety Bartošové. To snad nemůže být ani pravda. Bohužel velká většina občanů této republiky, považuje sobotní autonehodu Josefa Rychtáře, při které málem přizabil pohaslou hvězdu Ivetu Bartošovou a další tři spolujezdce za vtip, léčku, nebo chcete li kamufláž.

Na internetu koluji desítky vtipů, které tuto nehodu považují za předem připravený trik manažera a milence Ivety Bartošové, k upoutání pozornosti nejlépe na jeho osobu, případně, když divák jinak nedá, může se táto pozornost zaměřit i na Ivetu Bartošovou. Jeho lásku k médiím mu nelze zazlívat, víme a máme v paměti jeho vystupování, jeho cpaní se tam, kde o něj nikdo nejevil zájem. Posedlost televizí mu je prostě daná a jeho dementování, opětovné upřesňování jakékoliv informace, nejlépe každý den a v průběhu jedné hodiny i dva krát, je prostě a jen posedlostí.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Půjde Josef Rychtář do vězení?

 

Dle informací z internetu, Josef Rychtář neunesl nezájem o svou osobu a ukončením vysíláni televize Pětka, tak přišel o prostor být viděn a mluvit. Do všeho navíc zasáhla  Ornella Koktová Štiková, která celý rok makala na své předporodní fázi zviditelnění, kdy po vyhraném souboji nad moderátorkou Partyšovou o starého Koktu, psala deníčky, své blond výplody a zcela duchaplné komentáře, které nám všem zajisté ulehčili život. Táto dáma si navíc dovolila vrhnout své dlouho očekávané mládě, přesně ve chvíli, kdy na hlavních stránkách tisku i ve zprávách bojovala Iveta Bartošová se svou charitativní stránkou.

Jednalo se o vystoupení ve Frenštátě na plese, kde měla, jak je u ní obvyklé posledních několik let, otevírat hubu na pár melodii. Jako rodačka tohoto města, měla být hlavní hvězdou večera. A samozřejmě za to zinkasovat tučný honorář. Bohužel stalo se neštěstí, o kterém snad psali všechny deníky i týdeníky a nastal zlom ve všem co bylo podstatné a důležité. Pořadatel plesu požádal všechny vystupující o věnování honoráře za vystoupení právě obětem této tragedie. A Iveta, jako správná hyena odmítla pustit jakýkoliv groš. Taky proč? Má přeci hypotéku, má kocoura, milence a velikou touho po zdravotnickém zboží a alkoholem smrdící stravě. Za to ji nikdo přeci nemůže odsuzovat. Jenže stalo se, co se v podobném případě stává. Všechny deníky v ČR, SR, snad i někde v Thajsku a Kamodži, přinesli titulky,  jaká to Iveta Bartošová je vlastně osoba. Ukázal se její pravý charakter a cítění. Víc než lidské osudy, totiž v té chvíli byli pro ní peníze. Začala mediální přestřelka, kde PR manažer, milenec a šukač Ivety Bartošové v jedné osobě začal jako vždy dementovat, upravovat, upřesňovat, pořadatel plesu upřesňovat, upravovat a dementovat. Veliká to byla sláva, kdy mohl Rychtář starší být opět viděn. Nakonec, evidentně uznal, že už je vidět dost a  na vystoupení přistoupili.

Josef Rychtář neumí řídit

Rychtář očekával, že Iveta bude hodně sledovaná právě pro svou charitativní činnost a návrat na pódia. Bohužel Kotková Štiková Porozená mu vytřela zrak a o jeho hvězdu Ivetu, potažmo o něj, tak nikdo nestál. Deníky, televize, zprávy se upřeli na mládě obstarožního Kotku a slaboduché blonďaté milenky Ornelly. To ovšem neměli dělat a začalo se plánovat. Plán se Rychtářovi povedl, zaparkoval ve škarpě ve vysoké rychlosti, aby bylo všem jasné jaká to musela být neskutečná rána, když i airbagy vylítli společně s jednou osobou z osazenstva. Dle informací, Ivetě navíc profackovalo prsa, konečně po dlouhé době, i když jen a pouze od balonku na záchranu lidských životů. Navíc auto, ve kterém si Iveta Bartošová vyvážela ctěnou majestátní zadnici a které havarovalo, nepatří tak celkem Josefu Rychtářovi, ale spíše jeho bývalé manželce Darině Nové. Ale žije, žije a to je důležité. Důležitá informace z kruhů blízkých premiérovi od našeho donášeče. Ráno těsně po nehodě, se dokonce svolal krizový štáb a dojednával podrobnosti státního pohřbu za zesnulou zpěvačku, pro případ naplnění se toho nejhoršího co by nás mohlo potkat. Nakonec byl odvolaný krátce po osmé hodině, když sám strůjce tohoto neskutečného štěstí v neštěstí dementoval co ještě v ten den nedementoval.

Josef Rychtář dementuje

Pohádky však není konec. PR manažer Ivety Bartošové vinu nakonec začal svádět na novináře a paparazzi, který je honili a proto auto a jízda dopadla tak, jak jste měli možnosti vidět i slyšet. Nakonec z toho vzešel druhý díl, volného pokračování, bohužel dodnes opravdu smutné události smrti Princezny Diany v roce 1997. V případě Josefa Rychtáře a Ivety Bartošové to zní ovšem jako šílený vtip. To, že Rychtář jednoznačně jel jak šílenec, navíc chlastal před jízdou už na tom nic nezmění. Snad se mu u soudu poštěstí a dostane jen tolik, kolik sám unese. A že je to pořádný kus chlapa a unese toho hodně. Pardon, chlapa ne.

To je naše fikce a dalších tisícovek, milionu lidí. Lidová tvořivost nezná meze

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroje: Facebook.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno