rozlučka se svobodou

rozlučka se svobodouBlíží se kamarádova svatba a je rozhodnuto. Kde udělat rozlučku se svobodou takovou, na kterou bude on i ostatní dlouho vzpomínat? Má cenu pozvat krásnou slečnu jako překvapení do bytu nebo do místní hospody? To vůbec nevynikne. To by nebyl opravdu erotický zážitek. Krásné slečny potřebují krásné prostředí a trochu dekadentní atmosféru. A kde ji najít? No přece v night klubu. Kamarád si musí uvědomit, že manželstvím nastává konce jedné éry a začíná druhá. A nikdo neví, jaká bude. Mládenecký život přece jenom skýtal trochu rozmanitého vzrušení a na poslední den před manželským svazkem nebude na škodu přinést toho vzrušení o trochu více.

Krása a vzrušení je náplní klubu

Kde hledat správný night klub, který má všechny předpoklady pro rozloučení se svobodou? Je to například legendární klub Goldfingers v centru Prahy. Celé osazenstvo v čele s oslavencem dostane vše jako na podnose. Krásné dívky, tanec i vzrušení. Určitě bude na co vzpomínat. Noční klub Goldfingers navazuje od roku 1995 na éru slavného hudebního varieté Alhambra. Krása a vzrušení byly vždy náplní klubu, který dokáže připravit rozlučku se svobodou, na kterou se nezapomíná. V nabídce klubu jsou vkusná striptýzová představení, večeře připravená na nahém dívčím těle, malování na nahém těle, tanec na stole, lesbická show či lap dance neboli erotické taneční kreace na klíně návštěvníka.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

A co wrestling s nahými děvčaty?

Rozlučka se svobodou v night klubu a je opravdová show. Oslavence na pódium pozvou krásné dívky a začnou se muži věnovat. Bude mít na co vzpomínat. Zapojují ho do lesbické show a žádají od něho různé služby. Každý muž má rád, když mu krásné dívky věnují všechnu pozornost, ale i ostatní se mají na co koukat. Málokdo odolá, aby se do erotických hrátek nezapojil. Dívky dokáží elektrizovat celou skupinu přítel a všichni fandí, aby se budoucí ženich ještě naposledy odvázal. Ale rozlučka se svobodou může proběhnout v separé s individuálním striptýzovým tancem jen pro skupinu. A co když kamarádi pro oslavence zajistí wrestling show se zápasem nahých dívek v želé. A vůbec nepřekvapí, když se oslavenec ocitne s dívkami přímo v bazénku. Bude to opravdový zápas nebo spíše mazlení? Uvidíme.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: Foto: goldfingers.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno