studium MBA
Zdroj Foto: www.businessinstitut.cz

 

Máte pocit, že se musíte pořád učit a zdokonalovat? Nejste spokojeni se svými dosavadními znalostmi i dovednostmi a prahnete po rozšíření svých obzorů? Ať už jste manažer, podnikatel, zaměstnanec státní správy anebo ředitel společnosti, vykročte správným směrem. Udělejte pro sebe to nejlepší a studujte na Business Institutu EDU a.s. Jak už řekl Mahátma Gándhí: „Budoucnost závisí na tom, co uděláme v současnosti.“

Získejte více zkušeností

Přemýšlíte o studiu MBA, ale pořád nevíte, jak začít? Business Institut EDU a. s. nabízí kvalitní vzdělání pro všechny, kteří si chtějí osvojit nové informace a zajistit si tak výhodnější postavení na trhu práce a s ním spojené příjemnější finanční ohodnocení. Uspět v dnešní době není vůbec snadné, proto je dobré se na všechna úskalí patřičně připravit. Jaké jsou výhody Business Institutu? Studium je zaměřeno na teorii i praxi a nepostrádá zkušený tým lektorů. Je časově flexibilní, probíhá v češtině po dobu 1, 5 roku.

Přívětivá forma studia je k nezaplacení

Studium probíhá kombinovanou formou, pravidelná lektorská setkání doplňuje e-learning, kdy studenti využívají na míru připravené výukové materiály. Nejenže získáte cenné teoretické znalosti, ale poznáte i zajímavé osobnosti, které se s vámi podělí o cenné zkušenosti. Samozřejmě nesmí chybět coffe breaky s hosty, business networkingová setkání, odborné blokové moduly a slavnostní ukončení studia promocí.

Praxe, teorie a zkušenosti

Zaujal vás tento způsob vzdělávání? Business Institut nabízí řadu specializací, jako jsou například informační technologie, mezinárodní obchod, management cestovního ruchu, obchodní podnikání, doprava a logistika. Věřte, že jako absolvent MBA si zlepšíte vyhlídky na trhu práce, což by mělo být vaším hnacím motorem. Momentálně institut spolupracuje se 170 lektory, kteří se pohybují v různých oblastech vzdělání. Podívejte se na reference absolventů studia MBA a ihned pochopíte, proč je třeba do svého vzdělání neustále investovat.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno