online kurzy angličtiny

online kurzy angličtiny

Pro všechny, kteří mají svá školní léta dávno za sebou, ale především pro studenty, jsou určena praktická cvičení cizích jazyků Landigo. Zdokonalit se v anglickém, německém, španělském, italském a francouzském jazyce si žádá jistě mnoho úsilí a času. Angličtina on-line nabízí příjemné učení bez nákladných investicí do knih. K výuce stačí pouze počítač a připojení k internetu. Teto pohodlné procvičování a efektivní opakování zabezpečí posun začátečníka do řad pokročilých. Každý den je zasíláno na email registrovaného uživatele várka 3 cvičení, kterým stačí věnovat pár minut!

Pravidelné opakování angličtiny je základ!

Naučení se cizího jazyka spočívá v jeho pravidelném opakování a procvičování. Pro někoho je osvojení si cizího jazyka každodenní dřina, pro jiného zábava! Registrovaný zákazník nemůže nikdy zapomenout na svoji lekci, email se postará o její připomenutí! Pracovní úkoly obsahují věty a slovíčka používaná v běžné anglické, německé, francouzské i italské komunikaci. Jejich význam je tedy v každém slovním spojení jednoznačný a začátečníka neplete. Mluvit nahlas a snažit se všechna slovíčka správně vyslovovat, je nezbytná cesta k úspěchu. S kurzy angličtiny si přijdou na své začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí pilní studenti.

Přehledný anglický slovník

Pro studenty i začátečníky, kteří si nevědí rady s pracovním textem, je určen anglický slovník. V případě neporozumění části zadaného úkolu, je třeba věnovat pozornost slovíčku a klidně si ho vyhledat v anglickém slovníku, který se zobrazí ve viditelném okně. Závěrečné vyhodnocení úkolů je uloženo do účtu klienta. Postupem času jsou tedy vidět srovnatelné pokroky na začátku a po pár měsících užívání. Slovník Landigo obsahuje běžná slovní spojení i s pomalým ozvučením a jeho výkladovou formou Wordnet. Zvýšení úrovně psaného i mluveného projevu anglického jazyka je potěšující a inspirativní. Jistě každého účastníka on-line kurzu Landigo utvrdí v pokračování a zdokonalování se v dalším učení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno