oblečení pro muže

Jaro konečně dorazilo i k nám. A to je ideální příležitost k investici do vašeho šatníku. Prohlédněte si aktuální novinky, které připravil internetový obchod z-ciziny.cz.

Pokud vás unavuje nosit stále stejnou mikinu, chtěli byste se inspirovat moderními trendy anebo vaše garderoba postrádá něco formálnějšího, košili, pánský blejzr či sako, vrhněte se do velké změny. Dnes nemusíte využít sako a blejzr pouze k obleku.

Košile jsou ryze mužská záležitost

Košile a sako patří neodmyslitelně k elegantnímu i sportovnímu outfitu. Pánská slim-fit košile se k blejzru skvěle hodí a podtrhne dokonale vypracovanou postavu. V zavedeném internetovém e-shopu máte z čeho vybírat. Různé styly, střihy, velikosti i barevná provedení košil skvěle padnou a dobře se kombinují. Inspirace a návrhy pro praktickou i designovou stránku vašeho oblečení, není třeba dlouze hledat. Postačí správné tipy a trendy fajn obchodu.

Svetr se nosí celý rok

Ne všichni se cítí skvěle a přirozeně v blejzru. Pro takovéto elegány romantiky jsou připraveny svetry za necelých 9 stovek, což je poměrně rozumná volba za kvalitní provedení svetru Lougy.

 

pánský svetr

Udělejte ze sebe rebela! Alespoň jedna pánská kožená bunda by rozhodně neměla chybět ve vaší garderobě. Pánská kožená bunda Lugra je tou nejpopulárnější!

 

pánská kožená bunda

Pro vrchní část outfitu bychom tedy měli inspirace až dost. Vybrat si můžete také šortky, které vás budou doprovázet nejen v letních měsících. I letošní rok bude ve stylu sportovních šortek.

pánské šortky

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno