podzimní dekorace

 

Pro někoho je podzim časem depresí, jiný si ho užívá po svém. I když padnou ranní teploty mnohdy k bodu mrazu, přes den svítí sluníčko a vybízí k procházce přírodou. Pokud toužíte spojit příjemné s užitečným, nasbírejte si na odpolední vycházce plody přírody, které vám pomohou vyčarovat zajímavý a voňavý interiér. Příroda je mocná čarodějka a dokáže divy, stačí jen trocha inspirace. Proč utrácet za umělé předražené napodobeniny, když si můžete dovolit originál.

Nápady pro všechny jsou tady

V létě jsme trávili mnoho času na cestách, dovolených a výletech. Teď je čas myslet na svůj dům a pěkně ho dekorovat přírodními ozdobami a výtvory. Všechny vaše výrobky se budou hodit do kuchyně, obývacího pokoje, na chodbu i verandu. Podzimní aranžmá patří k nejbohatším, tak si to prostě užijte. Na každém kroku najdete šípky, které stačí vložit do zavařovací sklenice ozdobené mašlí se slámy. Šípky, šišky, drobné plody a větvičky lze využít na výrobu podzimního okénka. O chvíli romantiky se postarají svíčky vložené do skleněné nádoby obsypané lískovými oříšky. Tip číslo dva. Vezměte zavařovací sklenici, oblepte ji zbarveným podzimním listím a slámou a dovnitř vložte svíčku. Chcete-li opravdu originální věnec na dveře, upřednostněte šípky napíchané na drát a vytvarované do srdíčka. Věnec ozdobte stuhou.

Děti chtějí také tvořit

Dlouhé podzimní večery si s dětmi zkrátíte tvorbou z přírodních materiálů. Nasbírejte si listí, vylisujte ho a vytvarujte s něho ježkovy bodliny, které nalepíte na čtvrtku s vystřihnutým ježkem. Děti potěší práce s dýněmi a kaštany. Budou si z nich tvořit bubáky a netopýry. Uřežte menší polínko, které je základem těla pro podzimního skřítka. Jako ruce poslouží dvě silnější větve, o úsměv se postarají šípky, oči budou skořápky od ořechu, nos zastane žalud a vlasy vyrobíte z dubového listí. Děti budou nadšené, že mají svého skřítka doma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno