soutěž o LCD

soutěž o LCD

Přemýšlíte nad rekonstrukcí koupelny? Je to snadnější, než se může zdát. A to už jenom proto, že její nový vzhled si můžete navrhnout vy sami, a to pomocí jednoduchého online návrháře. Vyberete tvar vaší koupelny, požadované prvky, nábytek, sanitární techniku, vanu či sprchový kout, a vše rozložte podle vašich představ. Jednoduchá a rychlá možnost, jak mít koupelnu dle vašich představ.

Díky návrhu můžete vyhrát LCD televizi

Samotný návrh ale nemusí sloužit jenom pro výslednou realizaci, jelikož může být vaší slosovatelnou vstupenkou k dokonalé nové LCD televizi. Co proto stačí udělat? Pouze splnit několik jednoduchých podmínek, které najdete na soutěžní stránce. A poté už stačí doufat, že se na vás usměje štěstí. Velké slosování proběhne 13.1.2015.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

 

Jak se zúčastnit?

Je to velmi jednoduché, jelikož stačí splnit následující postup:

* Navrhněte pomocí online návrháře vaši koupelnu

* Váš návrh uložte do svého počítače

* Nahrajte uložený návrh na soutěžní stránce

* Nahrajte tři fotografie vaší současné koupelny

* Čekejte na velké slosování

 

Co vše mohu vyhrát?

soutez-fb2LCD televizor je rozhodně lákavou výhrou, ale pokud na něho nedosáhnete, nemusíte zoufat, jelikož v soupisu cen jsou i další, neméně hodnotné výhry. Mezi ně patří ideální bytový doplněk ve formě fotorámečku, a všechny ospalce rozhodně potěší třeba praktické radiobudík – ideální do každé ložnice.

 

Zjistěte, zda se na vás usmálo štěstí

Jak a kde nakonec zjistíte, že jste vyhráli? Samozřejmě na webu Tipy-rady.cz, který je hrdým partnerem soutěže. Kromě oné výhry vás může potěšit právě praktickými informacemi, které se mohou týkat všeho, co se týká realizací vaší vysněné koupelny. A to ať už bydlíte v domě či bytě, nebo máte jakékoliv náročné požadavky. Dané informace vám tak mohou sloužit jako dokonalá inspirace ve chvíli, kdy se rekonstrukcí vaší koupelny začnete opravdu reálně zabývat.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno