vyhledávač restaurací

 

Služba Restu.cz je největším českým průvodcem po českých restauracích a kavárnách. Můžete si díky ní najít ideální restauraci pro vaše chuťové buňky a také ostatním sdělit své dojmy a hodnocení navštíveného podniku. Pokud hledáte ideální restauraci v Praze pro vaši akci nebo chcete pozvat svou drahou polovičku na romantické rande a výbornou večeři, bude se vám tip na osvědčený podnik hodit. Ale i když jdete jen na rychlý pracovní oběd, oceníte záruku toho, že se kvalitě najíte.

Na portále Restu jsou desetitisíce recenzí na různé podniky v ČR. Na rozdíl od jiných podobných projektů jsou veškeré recenze ověřené. Uživatelé je mohou napsat až poté, co si v podniku zarezervují stůl a navštíví jej. Nově byla představena mobilní aplikace, která hodnocení zjednoduší. Recenze jsou ale i nadále ověřené díky zaměření GPS lokace.

Spolehlivé recenze na Restu.cz

Mnoho lidí se rozhoduje, zda podnik navštíví, právě podle toho, jak jej hodnotí ostatní. Pro provozovatele je to šance, jak na sebe upozornit dobrými službami. Spokojení návštěvníci přilákají další návštěvníky. Je to dobrá forma prezentace a také užitečný nástroj, jak sledovat zpětnou vazbu hostů, jak tu pozitivní, tak i tu negativní.

Co vše na stránce Restu.cz najdete? Především jsou to tipy na ty nejlepší restaurace. U každé najdete fotografie, popis podniku a hodnocení uživatelů. Hodnotí se slovně i systémem 1 až 5 hvězdiček. Zvlášť se hodnotí obsluha, jídlo a prostředí. Pohodlná je online rezervace do restaurací, kterou zde jednoduše vytvoříte.

 

Rychlé tipy na podniky podle jejich zaměření vám ušetří čas i námahu. Co byste řekli na nejlepší Burgery, vyhlášené mexické restaurace Praha, podniky kde čepují nejchutnější pivo, restaurace s nejkrásnější letní terasou, podniky, kde se griluje nebo nápady, kam na hot dog? Načerpejte inspiraci a dopřejte si výborné jídlo a pití. S Restu.cz není problém najít nejlepší restauraci Praha pro vaši příležitost, a to během chvíle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno