Zdeněk macura

Zdeněk Macura exklusivněVážená redakce AHA a další redakce

Dnes jsem zahlédl na stánku na titulní stránce Vašich novin fotku Ivety, pak mé jméno a pak ještě slovo: Prosila …
Nevím, co je dál v článku, dál jsem se nedíval, ale hned jsem dostal pocit a obavu jestli není její jméno nějak veřejně haněno a to kvůli mě.
Poznámka: Speciálně u Blesku a AHA je takové specifikum, že některé titulky se nechtě dostanou do hlavy lidí, kteří jinak bulvár vůbec nečtou a to proto, že tyto noviny často leží hned vedle pokladny například na benzince a tak může dojít k tomu, že její jméno je špiněno také v očích lidí, kteří bulvár nečtou a to už nechci jen tak nechat.
Ten článek zřejmě vyšel na základě jiného článku, který vyšel na portále super.cz. Chtěl bych podrobněji popsat, jak se to stalo. Nejpr se objevil článek na daném portále, kde pan Pomeje docela hanil Ivetu a také tam byla zmínka o tom, jak ji nahou natáčel, když prosila o alkohol. Bylo ji mi líto a tak jsem se ji chtěl zastat a zdůraznit naopak její klady a tak jsem kontaktoval pan Davida Zápala ze super.cz a textem, kde jsem mluvil o jejích kladech. A pouze okrajově jsem se zmínil o tom, že podobné chování od ní jsem také zažil jako pan Pomeje a pak jsem zdůrazňoval ty klady. Celý text přikládám v příloze. Jenže je možné, že redaktoři se zaměřili jen na ty okrajové zmínky a to bych opravdu nechtěl.
 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]
Já v žádném případě nechci, aby kdokoliv kvůli mě trpěl jakoukoliv škodu a už vůbec ne Iveta, která mi nic špatného neudělala, naopak udělala jen dobré věci a co se týká těch negativních věci, co jsem také od ní zažil, tam je otázka jestli jsem si vlastně za to nemohl svým způsobem sám. Já chci, aby její jméno na veřejnosti bylo bělostně skvoucí a proto chci udělat maximum, a jestli by nepomohlo ani mé úsilí, tak zkusit například úplně něco jiného: přimět k tomu, aby poklekla před Nejvyšším a poprosila o „krev Beránka“, která obmývá každý hřích člověka a ta, aby ji učinila čistou a tak se stala příkladem i pro ostatní. Jak jsem ostatně shodou okolností dnes četl článek na novinkach.cz, kde pan Putna přiznává, že má hříchy jako každý: Říká v článku: http://www.novinky.cz/domaci/302279-putna-mam-hrichy-jako-kazdy.html například: „Z tohoto teologického hlediska jsme všichni hříšníci.“ Jinak pana Putnu vůbec neznám, je to první článek, který o něm čtu.
Dovolím si malou „duchovní vsuvku“: Boží vůli je, aby každý člověk měl čisté srdce a bělostné roucho.
V krátkosti řečeno: „Ivety se zastávám, ona mi nic špatného neudělala, naopak jenom dobré“

S pozdravem
Zdeněk Macura
[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno