Miloš Zeman oficiální foto

Tak ho máme. Máme prezidenta, který se hrbí před národem, máme prezidenta, který má hlavu nápadně vyhozenou do jedné strany. Podstatné je že na fotografii, které budou zdobit školy, úřady a další státní instituce má sepjaté ruce jak Ježíš a vypadá tak nějak zdravě, projetý minimálně photoshopem.

Celá paráda, která nám odstartovala v pátek se neobešla bez přešlapů. Nejdříve ze všeho, si musel srovnat svou ženu Ivanu jak se na správného prezidenta patří. Ne nedostala políček, jen se trošku postavila protokolu na odpor a místo po pravici prezidenta kráčela důstojně, leč špatně, po jeho levici. Miloš muž činu, ji slabou rošádou umístil na správné místo a tak nic nebránilo dalšímu programu. Paní Ivana se bude muset naučit o hodně složitějším záludnostem v protokolu. Ono vyjít ze sídliště stodůlky mezi nejvyšší špičku taky není žádná legrace.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Trapas manželky prezidenta

Další trapas nastal přímo při podpisu přísahy prezidenta, kdy v té době už snad pán prezident, stvrdil svým podpisem žblecht, který vypadal asi jako naše stránky. Jenže tady se na pravopis nehrajeme a mezi naším magazínem od plotny a podpisem oficiálního protokolu je podstatný rozdíl. Ono popravdě připravit něco tak složitého jako je přísaha o třech větách je asi složité pro kohokoliv. Vidíme to na kvalitních zákonech a vedení republiky.

špatně podepsaná přísaha prezidenta

Samozřejmě na chybu se přišlo a byla podepsaná nová, upravená přísaha. Kdoví jestli by, třeba po roce, když bude pán prezident řádit, někdo na túto věc přišel a zrušil všechny zákony podepsané prezidentem, jen pro to, že se vyskytla podobná chyba a tím pádem by nebylo nic platné 😀

Ovšem opravdová perlička nastala v momentě přednesu projevu Miloše Zemana. Nejdříve si u proslovu málinko zdřímnul kníže Karel, poté se ale společně s Miroslavem Kalouskem vesele pobavili. Hlavně u pasáže, kdy Miloš Zeman nezapomněl připomenout jaké má postoje vůči novinářské obci, jako už tolik krát dříve.

smích kalouska na inauguraciTakže co dodat závěrem ? celá inaugurace byla jedno totální divadlo, dalo se místy i zasmát. Věřím, že prezidentský úřad, jak začal, tak nebude i pokračovat. Pánu prezidentovi přejeme hodně síly a hlavně, trošku více opatrnosti a držet se přísloví

Důvěřuj, ale prověřuj

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroje: Blesk.cz, volně dostupné zdroje


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno