holení klasickou břitvou

holení klasickou břitvou

Jakým dárkem nejlépe potěšit svého muže, bratra, tatínka anebo nejlepšího kamaráda? Jistě kvalitním holicím strojkem a přírodní kosmetikou na holení. Takovýto prezent se nikdy v repertoáru správného gentlemana neztratí. Vždyť holení je každodenní záležitostí a dělá muže přitažlivějšími. Hladké oholení je symbolem vkusu, čistoty a elegance.

Holicí strojek pro muže na úrovni

stetka_na_holeniDejte svému miláčkovi dárek, jež slibuje originalitu. Štětky na holení z pravého jezevce, břitvy na holení, strojky na holení v netradičním designu vytvořené z cenných dřev, kořenů, uhlíku, rohoviny, porcelánu, oceli a odolného chromování oslní, stejně jako přepychové sady na holení vyrobené společností Mühle. Rodinná společnost z města Stützengrün prezentuje své produkty již od roku 1945.

Sexy muž o sebe pečuje

Muži milují pevné, designově atraktivní holicí strojky s dlouhou životností. Tradiční výrobky Mühle, nabízejí úpravu klasické žiletky, hlavice MACH 3, Fusion a nutné příslušenství za vynikající ceny. Pokud chcete darovat váženému pánovi exkluzivní dárek, sáhněte po nesmrtelných břitvách na holení, které budou sloužit po celý život. Ke správnému holení je třeba opatřit krémy, pěny, gely a mýdla na holení. Produkty Mühle, se pyšní 99 procenty rostlinných surovin, včelích vosků a minerálních látek, ze kterých jsou vyrobeny. O svěžest citlivé mužské pokožky se postarají výtažky z Aloe Vera, santalového dřeva, mentolu, eukalyptu a rakytníku řešetlákového.

Okouzlete partnerku jemnou pletí

holící sadaSmysluplný a užitečný dárek pro partnery, manžely i syny představují sady na holení. Luxusní a plně originální sada na holení Mühle, je složena ze štětky, strojku, misky a stojánku. Stále více mužů se vrátilo k tradičnímu mokrému způsobu holení. Mužský rituál se stane, s prvotřídními výrobky Mühle, potěšením. Pro stoprocentní péči mužského těla byla vytvořena kosmetika starající se o pokožku tváře, vlasů i vousů. Bio produkty Mühle, šampóny, balzámy po holení, tělová mléka a sprchové gely jsou veganské, certifikované BDIH a darují tak mužské pokožce naprosté maximum.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno