thermomix

thermomix

Správná hospodyňka se neobejde bez fungujícího kuchyňského spotřebiče. Pomocník v kuchyni jí musí usnadnit a urychlit práci. Mixéry, roboty, šlehače, hnětače, drtiče a vařiče zabírají spoustu místa. Některé z nich bývají využívány jen zřídka, sedá prach na ně prach a navíc jsou hlučné a špatně se čistí. Snem každé ženy je kuchyňský robot s všestranným využitím a jednoduchou obsluhou.

Malá kuchyň na dosah ruky

Naštěstí existuje Thermomix, unikát světa kuchyně nabízející 12 funkcí v jednom. Technická propracovanost a elegantní design dávají zelenou ženám v domácnosti, amatérským i zkušeným kuchařům. Barevný dotykový displej se snadno a přehledně ovládá. Díky tomuto pomocníkovi v kuchyni se zrychluje práce a odpadá potřebnost ostatních spotřebičů, které doma jen zabírají místo.

12 funkcí Thermomixu

Investovat do snadného vaření nemá chybu. Thermomix zvládne míchání, a tak už se nikdy nic nespálí. Rozmixuje absolutně cokoli. Zváží potřebné suroviny. Připraví jídlo v páře. Šlehá sladké krémy, drtí a emulguje. Vaří a promíchává pokrmy. Pyšní se regulovaným ohřevem. Seká zeleninu i oříšky a dokonce hněte těsto. Zrychluje přípravu jídel. Tato malá kuchyň se stává trendem moderní gastronomie domácností i špičkových restaurací.

Snadné vaření je zábava

Příprava pokrmů je časově náročná. Díky Thermomixu si můžeme uvařit lahodná jídla z internetové kuchařky umístěné přímo na displeji přístroje. Kuchyňský robot zpracuje potřebné suroviny a uvaří dle libosti v páře. Práce s tímto atraktivním spotřebičem přináší radost z vaření. Připravit si v něm maso, knedlíky i šťávu na svíčkovou najednou není problém. Ryba na zelenině s brambory, dezerty, vegetariánská jídla, dipy a polévky chutnají báječně a zdravě. Thermomix je originál, který zastane práci desítky domácích spotřebičů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno