smoothie koktejly
zdroj: shutterstock.com

Už vás nebaví pohled na své tělo v zrcadle? Nejraději byste se opravdu neviděli? Je čas na změnu. Už dost výmluv. Pokud máte problémy s váhou, začněte konečně zdravě jíst. To, že nejste velcí pojídači ovoce, zeleniny a bylinek, prostě nebaví. Hoďte si je do mixéru a vytvořte si lahodný sytý a zdravý koktejl. Připravte si každý den, anebo několikrát denně excelentní smoothie a bojujte s nadbytečnými kily hravě.

Nevěříte? Jen to zkuste.

Lidé chtějí hubnout, ale nevědí, jak na to. Tím, že přestanou na nějakou dobu jíst, zhubnou, ale pak začnou zase doslova hltat ztracení kalorie a opět přiberou. Koktejly z ovoce, zeleniny, klíčků, semínek a ledu vám pomohou tělo nasytit. Nejenže se po zdravých svačinkách budete cítit naprosto skvěle, lehčí. A hlavně budete aktivnější, veselejší a hlavně za pár týdnů zjistíte, že máte o pár kilo méně a vejdete se do starých džínsů.

Diety patří jen vytrvalým

Člověk je tvor zvídavý a mlsný. Málokdo vydrží zvyknout si na hladovění a omezování se ve stravě radikálním způsobem. Se smoothie začnete nový život. Nikterak vás nebudou omezovat. Prostě si do mixéru naházíte na malé kousky nakrájené ovoce a zeleninu. Vytvoříte si hustý koktejl s mnoha živinami, které tělo nutně potřebuje. Zasytí vás a už se nebudete trápit hlady. Doplňte svůj jídelníček zdravými věcmi. Dostaňte svoje tělo opět do formy a sami uvidíte, že je hubnutí zábava a ne teror nad polystyrenovými keksy, ze kterých je člověku jen zle a má po nich ještě větší hlad!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno