pracovní agentura

pracovní agentura

Máte odborné vzdělání ve zdravotnictví, informačních technologiích či účetnictví? Pyšníte se bohatými zkušenostmi a dlouholetou praxi na manažerské pozici? Ale stále nemůžete najít zaměstnání, jež by vám vyhovovalo náplní práce a platovým ohodnocením? V takovém případě se můžete obrátit na personální agenturu, která vyhledává odborné zaměstnance pro řadu významných zaměstnavatelů.
 
Personální agentura Experis, za jejímž vznikem stojí významná společnost ManpowerGroup, je celosvětovým lídrem ve vyhledávání lidských zdrojů. Specializuje se na vyhledávání odborníků zejména v oblastech IT, engineering, finance a účetnictví, zdravotnictví a management.
 

Rozvíjejte svou kariéru

Jestliže stále bádáte a nemůžete najít zaměstnání, které byste brali zároveň jako koníček, můžete se obrátit na agenturu Manpower, jež projekt Experis spravuje. Tato společnost vnímá zájemce o práci zcela jinak než ostatní personální agentury na trhu práce. Jejím cílem je seznámit se s vašimi dovednostmi a zároveň poznat vaši osobnost. Snaží se zjistit, co a kdo vás skutečně motivuje. Na základě rozhovoru vám najde vhodné pracovní prostředí pro dosažení vašich cílů. Nabídka práce je bohatá, nicméně najít vhodnou pozici se mnohdy zdá jako nadlidský výkon. Se správnými odborníky je cesta za vysněnou prací snadnější.
 
Personální projekt Experis nabízí pracovní místa pro odborníky ve všech krajích České republiky. Můžete působit na vrcholné manažerské pozici v Praze, ale také jako programátor v Brně. Vedle hledání pracovních míst Experis poskytuje personální poradenství, v jehož rámci vám pomůže sestavit životopis, provede vás pohovorem krok za krokem a udělí také rady, jak úspěšně jednat o výši platu.
 
Jestliže hledáte pestrou nabídku pracovních pozic, můžete se obrátit právě na nabídku Experis. Konečně najdete práci svých snů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno