ubytování praha

Poznat naší metropoli, projít historickým centrem beze strachu z množství lidí a všudypřítomných turistů a zažít něco, co se už nebude opakovat. Ano! Letos můžete zažít Prahu jinak. Po mimořádných opatřeních, která většina států zavedla, totiž Praha zeje prázdnotou a vy si jí můžete užít více než kdy jindy. Kromě návštěvy historických památek můžete zajít do znovuotevřené ZOO, ale prozkoumat můžete také utajené prostory Tančícího domu nebo objevovat díla Banksyho.

Děti ocení přírůstky v ZOO

Když výlet do Prahy, tak by měl určitě začít v ZOO Praha, kde se během nucené přestávky narodilo několik roztomilých mláďat. Děti budou nadšené ze dvou slůňat, která se narodila na jaře. Další novinkou je expozice Darwinův kráter, kde se návštěvníci mohou seznámit s tasmánskými čerty, které ZOO získala přímo z Tasmánie, ale k vidění jsou i další druhy zvířat. Vstupenky je možné si zajistit předem přes webové stránky, přestože jsou již od 25. května otevřené pokladny. Kromě vstupenek do ZOO si také zajistěte ubytování v Praze, které začíná již na částce 300 Kč za osobu a noc v renovovaných pokojích.

Tančící dům odhaluje svá tajemství

Dům, který vzbuzuje vášně i údiv od svého postavení. Nyní máte možnost nahlédnout do jeho útrob, Tančící dům totiž nabízí kromě návštěvy galerie, restaurace a baru s vyhlídkou na Pražský hrad, také možnost prohlédnout si technické zázemí domu. Prohlídka je rozdělena na 8 částí, začíná v druhém podzemním podlaží, kde se nachází strojovna. Prohlídka končí na střeše, odkud je stejně jako z nové terasy překrásný výhled na Pražský hrad. V rámci prohlídky si můžete prohlédnout také výstavu Bořka Šípka. Vstupenky se prodávají na místě za cenu 190 Kč pro dospělé a 110 Kč pro studenty a seniory.

Banksy v Praze

A kam vyrazit další den po přespání v penzionu Praha? Rozhodně na Banksyho! Po Paříži a Barceloně mají návštěvníci v Galerii Mánes možnost obdivovat na 80 děl ze soukromé sbírky. Banksy je rozhodně nejslavnějším streetartovým umělcem a také mistrem kontroverze, proto jsou jeho díla tolik diskutovaná po celém světě. Také podle časopisu Times patří mezi nejvlivnější světové osobnosti, proto byste výstavu „The World of Banksy“ neměli během pobytu v Praze vynechat! V Galerii Mánes bude až do 27. září letošního roku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno