To, že  milenec a šukač Ivety Bartošové Josef Rychtář, je takzvaný „papírový blb“, jsem se měli možnost dočíst nedávno v deníku super.cz, kdy světlo světa spatřil psychiatrický posudek, který ještě donedávna byl bez jakékoliv chybičky. Alespoň tak se o tomto posudku vyjádřil samotný aktér  a „Obecný Uhříněvský šašek“  Josef Rychtář. Evidentně počítal s lékařským tajemstvím, nepočítal však s variantou co Čech to koumák. A tak jsme se mohli dozvědět mimo jiné  v super.cz, že:

Josef Rychtář trpí histrionskou poruchou osobnosti. Ta je charakterizována sebedramatizací, teatrálností, přehnaným projevem emocí, sugestibilitou (ovlivnitelnost), mělkou a labilní emotivitou, trvalým vyhledáváním vzrušení, ocenění druhými, vyhledáváním činností, při kterých je středem pozornosti, svůdností ve zjevu a chování, nadměrným soustředěním na fyzickou přitažlivost,“

Se vším bezvýhradně souhlasím, přesto navrhuji vypracovat nový posudek, protože zejména posledních 5 slov z citace je nesprávně. Josef Rychtář už dávno nedbá o sebe. Stačí jeden pohled před svazkem s Ivetou Bartošovou a teď. I když, v jejím stavu asi nebude problém vytasit jeho ego a mít pocit, že je fyzicky přítažlivý.

No nic, přesuneme se k dnešnímu datu. Jak je už výše napsáno, Josef Rychtář, ač má na to papír, se dnes přeci jen odvázal trošku více. Dnes měl totiž soud ohledně jeho slavných výroku na adresu Judr. Sedloňové, advokátky která zastupovala jeho dnes již exmanželku Darinu Novou u rozvodového stání. Zavzpomínejme si s láskou na některé jeho slovní hříčky na facebooku.

josef rychtář a jeho nádávky

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Josef Rychtář nadáva na Sedloňovou

 

To je pouze a jen minimum toho co dokázal vyplodit a právě za tohle si dnes od soudu vyslechl rozsudek. Musí se omluvit a uhradit částku nemajetkové újmy ve výši 250 tisíc Kč. No z čeho asi tak? Jeho firma padá, nemá zakázky a zakázky, které mněl mu odříkávají. Taky kdo by co chtěl mít s člověkem papírově potvrzeným jako ne zrovna normální osoba?

Proto se rozhodně jak dnes řekl “  po těch zkušenostech a okolnostech které nastaly“ chce hrnout do chomoutu s Ivetou? Tohle mi přijde jako čistá vyčůranost. Pepíčku, Pepíčku…bojíš se co? No ono pravděpodobně zaplatit z fleku 250 tisíc je docela pálka a jediné co ti k tomu pomůže bude cvičená opička Bartošovic. Protože ty, si zřejmě na to nevyděláš bohužel už ani prodáváním sušených pampelišek na čaj. Najednou ti bude dobrá hvězda. Ale co, ona nějaký kšeft, jestli bude moci dýchat a nebude zase rok odpočívat, vezme. Obávám se však, že dříve nebo později se bude točit dokument, který národu ukáže jak lze rychle padnout na dno 🙂

Jinak na sdílení tady máte video z deníku Blesk.cz kde se můžete podívat, jak zcela zdravý a vůbec ne směšný Josef Rychtář, svého oponenta Zdeňka Macuru nazývá obecným bláznem. Ono nejsměšnější není na tom to, že to říká, ale bohužel kdo to říká.

Ve sledu dnešních události zde máme svou fikci jak to bude v nejbližších hodinách. Josef Rychtář po příchodu k Ivetě do Uhříněvsi (záměrně nepíšeme domů, nakolik tam mu patří, pouze to torzo co špatně dýchá) , nebezpečně rozestaví své pověstné lampičky a stolečky.  Iveta dostane svou naordinovanou dávku, zneužije i antiko tabletky a jarový čistič. Vzhledem k tom, že se dnes JR zachoval jako grand a odmítl nabídku Zdeňka Macury na vykoupení Ivety, se bude samozřejmě chtít pochválit Ivetě. Ta okamžitě bude řvát jako kráva na celou Uhříněves a začne přemítat v hlavě kolik platiček by za to mohlo být. Na uklidnění domácnosti Josef vytáhne domácí pozdní sběr 2003 značky Hradní svíce, uřízne okraj krabice a nalije skleničky. Další postup je stejný jako v minulosti a vždy když měla modřiny a podlitiny. Ráno se dočteme, jak byla převezena s dýchacími potížemi do nemocnice, kdy po nedostatku kyslíku 11 krát upadla na stoleček a přitom sebou ještě majzla o lampičky v pokoji, ložnici i obyváku.

Jak dnes Josef Rychtář řekl : Na každou svini se najde řezník. Vás Josefe zatím zařízla pouze ženská část řeznic, a že jim to jde…počkáme do dalšího soudu 😀

ZDROJE: super.cz, blesk.cz, lidová tvořivost na facebooku

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno