jak vybrat podprsenku

 

Nepostradatelný dámský druh prádla, podprsenka. Co je na ní vlastně tak báječného? Už jsou dávno pryč časy, kdy se chodilo takzvaně naostro. Jen málokterá žena si může dovolit obléknout tričko anebo top bez podprsenky. Možná tak doma. Mladé dívky preferují moderní druhy prádla, kalhotek i podprsenky. Ženy mají po ruce hned několik druhů tohoto svůdného a funkčního prádla. Pro každou příležitost se hodí jiná. Ať už dáváte přednost klasice, krajce anebo sportovnímu střihu, vaše garderoba by měla obsahovat minimálně 3 druhy podprsenek.

Vybírejte podprsenky mezi mnoha druhy

Ne všechny ženy mají stejné poprsí. Jeho kvalita se s přibývajícím věkem zhoršuje a není už zdaleka tak pružné a pevné jako zamlada. Prsa se různí velikostí, pevností i tvarem. Právě proto existuje hned několik druhů, velikostí a střihů. Každá z nás má ráda jiný model, značku i styl. Nejpopulárnější je klasická podprsenka s plným košíčkem. Zvětšuje poprsí, slibuje pohodlí. Jsou k dostání vyztužené, s kosticemi, bez kostic anebo s širokými ramínky.

Podprsenka pro sport i pro večerní mazlení

Ženy všech generací milují nevyztuženou podprsenku vyrobenou z látky třeba s kouskem krajky. Spíše nezpevňuje, proto je vhodná pro menší prsa, při sportu anebo na spaní. Vyztužená podprsenka se pyšní pevnými košíčky a nabízí tak maximální zpevnění a pohodlí. Takovýto druh prádla si oblíbily ženy s menším či středním poprsím. Tvarovaná podprsenka s formovanými košíčky z molitanu je hvězdou pro ženy s větším poprsím. Perfektně drží tvar.

Mějte ráda své tělo i v prádle

Balkonová podprsenka neboli bardova se objevuje v šatníku žen s malým a středním poprsím. Je romantická. Demi cup čili podprsenka s polovičními košíčky vytvaruje velmi přitažlivý dekolt. Ženy a dívky s malými prsy si už nemusejí zoufat. Světlo světa spatřily zvětšující kousky, push up. Mají tu moc zvětšit prsa minimálně o jedno číslo. Poprsí také zpevní, tato podprsenka dokáže divy. Mnohé z nás mají opačný problém, potřebu poprsí zmenšit. Zmenšující podprsenka, stahovačka, většinou bez kostic, dokonale sedí. Vybírejte, kombinujte. Buďte ženou!

Zdroj foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,

    měli bychom zájem ve Vašem magazínu publikovat článek na téma spodní prádlo pro náš eshop luxusnipradlo.cz

    Můžete se nám ozvat s nabídkou?

    Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno