TEPELNÉ ČERPADLO HITACHI ELITE 25

tepelná čerpadla pro bazény

Sluníčko se ještě neukázalo v plné síle, ale člověk už myslí na skotačení ve vodě. Jak uspíšit koupací sezónu a jak si ji také prodloužit? Skvělé řešení představují tepelná čerpadla do bazénu. I když se rtuť teploměru nevyšplhá více, jak na dvacet stupňů, díky bazénovým čerpadlům, je možné se koupat už na začátku května až do konce září.

Vybavte svůj bazén stylově

Bazénová čerpadla fungují na principu ohřevu vody za čerpání malého množství elektrické energie. Jejich provoz je ekologický, automatický s tichým chodem. Při výběru takového ohřevu je nutné zohlednit velikost a objem bazénu. Není možné kupovat tepelné čerpadlo o výkonu 5 kW pro bazén, který pojme 60 kubíků, to je málo. Velmi důležitý je i topný faktor. Pokud si sami netroufáte na připojení k filtraci, oslovte prodejce bazénů. Díky bazénovým čerpadlům se můžete těšit na zvýšení teploty o 5 – 7 stupňů.

Pořiďte si tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo POWER, francouzské značky ZODIAC, bylo vytvořeno pro ohřev vody v bazénech. Nasává okolní horký vzduch a díky titanovému výměníku otepluje vodu v bazénu. Pokud se chcete těšit na pětkrát více tepla, než je spotřeba, máte jasno. Jako výborná investice se jeví i bazénová tepelná čerpadla HITACHI. I přes svůj čínský původ slibují vysokou kvalitu a výhodnou cenu, proto si na českém trhu vybudovala dobré jméno. Rychlé zapojení tepelného čerpadla bez filtračního okruhu umožňuje externí zařízení ZODIAC EASY CONNECT. Nezávislost na filtraci umožňuje ohřívat bazén aniž by jste jej museli zapnout. 

Jarní i podzimní dny v duchu léta

Mezi velmi populární patří japonská značka FAIRLAND, testovaná rovnou ve výrobě i na místě instalace. Exceluje titanovým výměníkem odolným proti korozi, dokonale propracovaným potrubím, snadnou obsluhou a přijatelnou pořizovací cenou. Tápete, jaké tepelné čerpadlo si do svého bazénu pořídit? Kontaktujte zkušeného prodejce, který nabízí dokonce i dopravu zdarma. Pokud se nechcete pouštět do velkých finančních investicí, vyzkoušejte bazarová čerpadla. Zde je nutno dbát na stav výměníku, aby neucházela chladicí kapalina. I bazarová bazénová čerpadla mohou dobře posloužit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno