dětský kočárek

 

Příchod miminka je jistě ta nejočekávanější doba v lidském životě. Přináší s sebou nejen slasti, ale i strasti. Rodiče se musejí připravit na obrovskou změnu, která jim změní život naruby. Pro malé děťátko je nutné připravit spoustu věcí. Pokojíček, výbavičku a hlavně kočárek. Ten je velmi důležitý, protože v něm bude malý drobeček velmi často. Každá maminka jej bude používat denně, a proto musí splňovat náročné funkce a představy.

Chlapeček anebo holčička?

Při volbě kočárku dnes zase až tak nezáleží na barvě. Dříve se preferovaly ryze ženské barvy pro holčičky a chlapecké pro kluky. Dnes na tom příliš nezáleží, snad platí, že červená a růžová barva kočárku se pro hochy nehodí. Univerzální barvy jsou zelená, modrá, šedá, béžová. Do popředí se dostává bílá, černá i žlutá. Nutno říci, že příliš křiklavé barvy nejsou vhodné hlavně v letních měsících, lákají hmyz a blednou. Příliš tmavé jsou sice praktičtější, ale k dětskému veselému životu se také nehodí.

Pohodlí především

Vybírejte kočárek s rozumem. I za nižší ceny se dají pořídit trojkombinace. Děti rychle rostou a korbička jim stačí sotva půl roku. Sportovní kočárek je proto nutností. Na prvním místě dbáme na pohodlí dítěte, pevná kolečka, co se hned nepoškodí. Důležitým bodem je i velký úložný prostor pod kočárkem, maminky jezdí denně na nákupy! Lehká a přitom stabilní konstrukce, snadno manipulovatelná rukojeť, bezpečné zapásání, kapsář a taška, dobré složení kočárku od kvalitního výrobce nemá chybu.

Zdroj foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno