infrasauna

Infrasauna je ve své podstatě dřevěná kabina s infrazářiči. Ty vydávají teplo, které prohřívá vaše tělo. Vypadá to jednoduše. Ale aby měla infrasauna očekávané vlastnosti, musíte vybírat velmi pečlivě. Protože jinak si domů pořídíte obyčejnou prohřívárnu bez blahodárných účinků na organismus.

Hledání domácí infrasauny bez kompromisů

Nejdůležitější částí každé infrasauny jsou infrazářiče. A levná infrasauna nebude mít nikdy kvalitní zářiče. Protože výrobce musí někde ušetřit. Zvenku nic moc nepoznáte, protože kabiny vypadají všechny pěkně. Zvláště pro laika.

Rozdíly mezi infrasaunami vyniknou, když je zapnete.

Domácí infrasauna vybavená levnými zářiči se bude rozehřívat několik minut. Počkáte si dlouho, často i čtvrt hodiny, než zářiče dosáhnou potřebné teploty.

Kvalitní infrazářič bude mít plný výkon dřív, než řeknete švec!

Navíc, například špičkové infrazářiče Vitae, vydávají záření, které je nejpodobnější tomu přírodnímu ze slunce – dokáží vyprodukovat celé infračervené spektrum (IR-A, B, C). Což znamená jedno: mají vyvážené a optimální účinky na lidský organismus.

infrasauna

Jak velkou infrasaunu chcete?

Většina kabin nabízených na e-shopech je pro jednu osobu. Problém nastává, pokud vám u vybrané infrasauny nevyhovují rozměry. Ty jsou pevně dané a nelze je měnit.

V ten okamžik na scénu vstupují infrasauny na míru. Ty se vyrábí až po zaměření místa, které doma máte k dispozici. Mohou mít libovolný rozměr, výbavu nebo třeba prosklenou celou přední stěnu. Problém není ani, pokud máte šikmé stropy v podkroví či by se vám líbila infrasauna do rohu.

Nedostupné nejsou ani infrasauny pro 2 osoby nebo pro celou fotbalovou jedenáctku – to kdybyste třeba vlastnili fotbalový klub.

Přijďte se o širokých možnostech infrasaun přesvědčit na vlastní kůži do saunového showroomu v Praze – Uhříněvsi. Budete si moci vyzkoušet výhody infrazářičů Vitae a třeba si rovnou vyberete svoji vysněnou kabinu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno