tiskárna

 

Mít doma tiskárnu je něco naprosto běžného. Využívat ji lze pro tisk školních materiálů, fotek, ale i čehokoliv jiného. Vzhledem k cenám je jenom málo domácností, které by ji doma neměli. A co dělat, pokud v tiskárně dojde barva? Je třeba správně vybrat tu pravou.

Jaký typ náplně potřebujete?

To je první otázka, kterou by si měl každý před koupí položit. Odvíjí se od toho, zda máte laserovou nebo inkoustovou tiskárnu. Pokud jde o první variantu, budete poptávat toner. Pokud jde o variantu druhou, vyberte si cartridge. V případě první varianty je kazeta naplněná sypkým práškem. V případě druhé varianty je použitý inkoust, kterým se tiskne.

Zohledněte, jakou variantu budete potřebovat

Jakmile máte jasno v tom, co poptávat, je dobré ujasnit si i to, jakou variantu budete potřebovat a poptávat. I v tom byste měli mít jasno ještě před tím, než začnete konkrétní typ vůbec vyhledávat. Co všechno zohlednit? Zajímat by vás mělo toto:

  • Konkrétní barva
  • Kapacita
  • Výrobce

To, jaká barva došla, vám bude hlásit samotná tiskárna. Pokud jde o kapacitu, tu vybírejte hlavně podle frekvence tisku. Poslední kritérium je spojeno s tím, zda vsadíte na originální, nebo alternativní náplně. Kvalita tisku je víceméně srovnatelná, přičemž výrazný rozdíl je v ceně. Druhá verze může býti o desítky procent levnější.

Samozřejmostí je výběr správného typu

Ten už se odvíjí od vaší tiskárny. Zde je důležité připomenout, že náplň má jiné označení. Abyste vybrali tu pravou, je nejprve nutné zjistit typ vaší tiskárny. Třeba ze štítku, popřípadě i z faktury či objednávky. Příkladem může být tonerová kazeta Q2612A, která patří mezi jednu z nejpoptávanějších. A to u důvodu, že je určená do celé řady populárních tiskáren HP. Když se podíváme na několik příkladů, tak je určená třeba pro modely LaserJet 10, LaserJet M, ale i řadu dalších.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno