Iveta Bartošová

To už dávno víme.. Asi tak nějak se dá konstatovat situace, nad přiznáním Josefa Rychtáře deníku blesk.cz.

V neděli tento deník otiskl rozhovor, ve kterém mimo jiné Josef Rychtář přiznává, že své drahé polovičce neodepře sem tam nějakou tu sklenku. Navíc Iveta prý bere prášky na uklidnění. Kombinace těchto dvou faktorů a její důsledky asi není potřeba nikomu připomínat, navíc v situaci někoho, kdo se má ze závislosti spíše léčit, než ji prohlubovat.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

„S Ivetou se občas napijeme, tak jako většina lidí. Rozhodně to ale není každý den. A v žádném případě tam nechodila opilá!“ Odpověděl Josef Rychtář na dotaz redaktora deníku Blesk.cz proč působila zmateně v živém vysílání TV Pětka a jestli nebyla opilá. Několik krát jsme o tom v našem magazínu psali.  Iveta je velice citlivá žena, která jen stěží zvládala živé přenosy a proto na uklidnění si sem tam dopřála nějakou tu chemickou látku v podobě prášků. To jestli před nebo po užití medikamentů, vzala i nějaký ten náprsteček komentovat nebudu, ale jedno vím určitě. Prášek na uklidnění působí na člověka opravdu uklidňujícím dojmem. Člověk se spíše cítí nad věcí, směje se a k věci přistupuje ležérněji. Ovšem Iveta v devátém díle vysílání Iveta Živě předvedla výbuch zlosti, který opravdu spíše neguje celou, minimálně polopravdu pána Rychtáře. V ten den to Iveta buď přehnala dávkou, nebo tu dávku s něčím pořádně zapila.  Agresivita, kterou se nesl celý pořad toho dne, byla opravdu veliká. Zaútočila jak na moderátora pořadu J.A.Duchoslava, tak na svého partnera i diváky, kteří se dovolali s dotazem do studia. V ten den asi zřejmě požila něco jiné. Rozhodně z ní klid nevyzařoval.

Je veřejným tajemstvím, že podobně posilněná se několik krát účastnila, resp. neúčastnila i natáčení pořadu Iveta. I přesto, že v jednom z prvních dílů se vyznává, z její strany láska ke štábu, kde opěvuje jejich pohodu, profesionalitu a další klady, naopak štáb měl s ní jenom utrpení. Nepřímo se na profilu televize Pětka přiznal i správce stránek, že vypuštěním natočeného materiálu do světa, kdy Iveta nebyla zrovna ve své kůži, by vytřeli zrak všem lidem v republice. Takže ono to asi nebude jenom živákem to její utrpění.

Mnozí jsme viděli její komolení slov u voleb, kdy nebyla schopná správně vyslovit jméno kandidáta na prezidenta, kterého volila. Opět žádné nepříjemné telefonáty, opět žádné nepříjemné dotazy anonymů. Lze se tedy domnívat, že se tady někde pere prášky od rána do večera a posiluje alkoholem co to dá.

Jednoduchost Ivety a Josefa asi pramení někde jinde. Možná by opravdu měli spíše dostát svých slov. Na jednu stranu plakat nad zlým bulvárem, který nedá obou spát, na druhou stranu okamžitě poskytovat rozhovory několik krát za týden ať už to je Blesk.cz nebo VIP prima, je opravdu jenom pro otrlé nátury. A evidentně se Josefovi tohle upřít nedá. Jakékoliv vyjádření jejího PR manažera, milence a uklízečku v jedné osobě někdy postrádá smysl.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

  • „Nejvíce mu chutnají americké brambory připravované se slupkou“. To jste pane Josefe opravdu objevil Ameriku. Ono totiž americké brambory jsou se slupkou a není to žádná novinka. Byli tady ještě dříve, než jste dostal od porodníka placana přes záda a začal jste řvát.
  • „Od Ivety jsem dostal vlastnoručně malovaný obraz, na němž Iveta a já letíme do kosmu.“ Nebylo by už na čase nad něčím podobným konečně uvažovat? Myslím, že hodně lidem by se ulevilo.
  • „Jsem rozhodnutý podat na Zdeňka Macuru trestní oznámení a zároveň žalobu k civilnímu soudu na ochranu osobnosti.“ Jeden skromný dotaz. Máte pane Rychtáři ještě nějakou osobnost, potažmo soudnost?
  • „Bývalý management TV Pětka podvedl Ivetu i fanoušky, když říkal, že koncert v Lucerně bude. Od začátku věděl, že na něj nebude mít dostatek peněz.“ No ono to všechno asi nebude tak pravda. Pořad Iveta se točil v době kdy ještě nikdo netušil že miliardář Měkota, majitel televize,  dostane za uši a peníze se zablokují.
  • „Iveta se v blízké době chystá udělat velké životní rozhodnutí, a více bych to nespecifikoval. Necháme to takhle zatím otevřené, protože si myslím, že se to nemá uspěchat.“ Tady mě napadá jenom dítě. Jestli to není tak trochu špatný nápad, když ji jedno bylo odebráno. Svatbu snad nechystá, věřím, že i po tom všem co do sebe lije, má ještě nějakou tu buňku, která ji tak trochu od toho člověka odradí. Ale vlastně proč ne. Ona se chce vdávat s pravidelnou přesností, jako sebe poškozovat. Tak zase novinka to nebude.

Co dodat závěrem. Josef Rychtář nechce a nenávidí bulvár, přesto všechno, rád poskytuje rozhovory nebo fotky. Iveta Bartošová chce koncert, ale nemá sponzora, proto už od vánoc odpočívá a odpočívá. Zdeněk Macura plánuje svatbu na březen samozřejmě za předpokladu, že PR manažer zatím jeho milou neutluče kamenem, jak se obává. Televize Pětka pořád jedná a jedná u všeho u čeho se jednat dá. Předpoklad je, že jednají i o tuhosti stolice zmíněného páru. Tak snad rok 2013 bude v klidu a budeme doufat, že se hrdličkám podaří odletět alespoň na „měsíc“ pryč, když už ne do kosmu.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

Zdroje: TV Pětka, facebook, Blesk.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno