Opilá Iveta bartošová

Iveta Bartošová se opět po krátké době ukázala divákům televize Pětka, jako nemocná, přinejmenším pod vplyvem nějaké látky a nadupaná jako ratlík. Jestli se na mne bude, nebo nebude někdo zlobit, vypadala snad ještě hůře jako v posledním pořadu Iveta živě, kde po vysílání, dostala od televize pokutu ve výši 60 tisíc korun, za to že na vysílání přišla pro normálního člověka opilá, pro ostatní lidi a z důvodu jejího image pod neuváženým dopingem prášků.

Dnešní vysílání nabíralo celou dobu obrátky jak na kolotoči. Čím delší dotaz, tím horší výpad ochránce, milence a manažera v jedné osobě Josefa Rychtáře. Nezapomněl mimo jiné připomenout, že nikomu do toho nic není jestli Iveta pije nebo nepije, což mu samozřejmě nezazlívám, ale hned poté se obrátil na bulvár, který jim nedodá klidu a píše o nich nepravdy. Nemyslíte pane Rychtáři, že když přivedete cvičenou opičku s opicí na živí vysílání, že se Vám to dokonale vymstí? Pak se nestěžujte na bulvár a klidně si doma popíjejte, klidně si užijte ale neukazujte se na veřejnosti. Ten Vás poté nebude odsuzovat. Evidentně její PR manažer tak nějak schází z rozumu i mysle. Budiž mu český lid nakloněný.

Iveta Bartošová opět pije

Své si nenechala pro sebe ani Iveta kdy po telefonickém dotazu diváka, zcela nepříčetně začala vykřikovat mimo jiné i “ co se do prčic děje? já jenom dělám to co mě baví“ což bylo evidentné. Sami nejlépe víme jak byla dobrá v pití alkoholu a polykání prášků. To ji bavilo poslední dobu docela nejvíce a myslíme, že se toho jen tak nezbaví. Iveta dnes nebyla jenom pod vplyvem, byla i arogantní, namyšlená a bezbřehá.

Dnešní pořad bych ráda přejmenovala na Josef živě, nakolik Iveta svou artikulací a neustálým výkřikem do ticha nebyla schopná na nic reagovat, dokonce se v jednom momentě pustila i do moderátora pořadu a zvýšeným hlasem mu jasně dávala najevo nepochopení otázky a svůj stav. Všechno se snažil ukočírovat laskavým slovem Josef, který chlácholil: Ivetka asi si nepochopila přesně jak byl dotaz položený. Nakonec ve všeobecnosti na dotazy položené právě Ivetě odpovídal on sám, neváhal dokonce odpovídat i na dotazy určené pro moderátora pořadu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

V tomto případě Iveta opět přestřelila, navíc když u toho asistoval sám největší PR manager a dovolil, aby vůbec mohla v tomto stavu vystupovat. Budeme opět čekat změnu jejího manažera, nebo už zůstane při starém a bude tak koncert v Lucerně ohrožený?

Dnes zároveň smekám klobouk před samotným moderátorem pánem J.A Duchoslavem. Evidentně tohle ustát bylo i nad jeho síly, přesto pořad ukončil jako frajer. V momentě když se pokoušel rozebrat duševní stav paní Bartošové z jejího pohledu ukončil jej slovy, že neví jestli má vůbec právo jej hodnotit právě on. Iveta po něm nepříčetně jako vždy , vyštěkla několik krát za sebou „ne nemáš“.  Přejeme panu Duchoslavovi ještě hodně síly do dalších dílů , určitě je bude potřebovat, jestli se kdy ještě nějaké podobné budou vysílat.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Záznam živého vystoupení TV Pětka:

S dnešním dílem evidentně nebyla spokojená ani divácká obec, takže jsem nebyla jediná. Na facebook stránkách televize Pětka se během půl hodiny strhla doslova bitva o zrušení pořadu Iveta živě. Nesouhlasné komentáře a statusy tak zaplnili zeď, kterou se povede zaplnit za dva týdny ne li více.

Nezbývá nám než čekat jak táto story dopadne, jestli televize bude mít trpělivost, co je vzhledem k posledním článku na internetu celkem jasné. Iveta je totiž nejsledovanější a nějak to doklepat do konce roku musí.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

Zdroje: Facebook.comm  TV Pětka

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

8 KOMENTÁŘE

  1. Pravopis mi nevadí, Iveta je větší problém 😛 Stejně si myslím, že to takto píšete schválně. Mohla bych Vám dělat úpravu textů jestli budete opotřebovat 😀

    • Jirko víme to, ale nebudeme s tím nic dělat. Nemáme v úmyslu aspirovat na Pulitzerovou cenu za literaturu. A jak jsem psal, Helena je paní od plotny, tam toho zlepšení moc nedosáhneme ani pravidelným školením 🙂 Honza

  2. tak to jsem nedala 🙁 úplně vygumovaná palice. Jednou dostala pokutu, co ji čeká teď? opět pokuta? na co se teď bude vymlouvat? nachcípaná snad už není ne? nebo se ji to vrátilo?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno