skluzavky

 

V současné době moderní technologie zasahují všechny věkové kategorie, přičemž nejmladší generace není výjimkou. Stavění hradu z písku, sjíždění skluzavky a zdolávání prolézaček internetové děti vyměňují za chytré telefony a desktopové počítače. Nicméně tablety a mobily mohou trvale poškodit zdraví dítěte, což si spousta rodičů neuvědomuje. Svaly na rukách nebudou dostatečně vyvinuté a zároveň se poškodí správná funkčnost prstů.

Pakliže vaše ratolest po školních povinnostech usedá k počítači a vžívá se do oblíbené počítačové hry, měli byste tomuto zlozvyku co nejdříve zabránit. Slunečné počasí vybízí k dětským radovánkám na zahradě, ale nejmladší generace upřednostní nejnovější hru se závodními automobily. Z dětí rostou peciválové, kteří se pomalu odřezávají od skutečného světa. Tato skutečnost se projevuje na jejich lenosti a nešikovnosti.

Vyžeňte své děti na hřiště

Pokud jste si všimli, že aktivita vaší ratolesti je na bodu mrazu, měli byste s tím něco dělat. Přijměte děti, aby přenosné zařízení zahodily a vyrazily ven mezi své vrstevníky. Anebo uspořádejte pro své potomky dětskou zahradní párty, na kterou si pozvou své kamarády. Celou akci zpříjemní přítomnost dětského hřiště, na kterém se vyřádí a unaví. Zdravé děti používají zdravé hřiště a na internetový svět, který je plný nástrah, nemají ani pomyšlení.

A zahradní koutek pro děti můžete ještě doplnit o další prvky. Nabízí se dřevěné zahradní domky nejen pro děti, ve kterém si se svými dětmi pohrajete i vy. Dcera si v domečku pohraje s panenkami, syn zase s vojáčky.

Dbejte na zdraví svých dětí a motivujte je k venkovním aktivitám. Začnou zlepšovat svou fyzickou kondici, což nikdy není na škodu. A můžete je hned vyzvat větou: „Děti, alou ven! Je to dobré pro oči a kosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno