tlusťoch Novotný

Psycho léčebna bude zřejmě  nejčastěji navštěvovaný obor v případě kteréhokoliv účastníka tohoto sporu. A jak to vidím já? Je mi z nich na grc. Popravdě je mi zle z toho že první příspěvek, musím s trochou odporu a mastnoty napsat právě na Pavla Novotného.

Táto rádoby celebrita, nepohlavní „sestra“ Agáty H. je čím objemnější, tím větší kýbl domovního odpadu. V posledním z příspěvku na svém facebook profilu, dokonce nazval zpěvačku Tinu tlustou ženskou, která se jemu nelíbí jako druhé pohlaví. Popravdě řečeno, komu se může líbit v jeho případě on sám? Skoro půltunová bečka sádla bez krku? Snad by to chtělo jenom trošku více koukat do zrcadla a mít trošku pokoru před světem. Toho potu, mokrého čela, opary na stehnech jak se otírají. No nechme představu tohoto komika někde ve snu, třeba jeho milenek, jestli nějaké má.

Jak to všechno začalo? Na samém začátku byl spor na facebook profilu Pavla Novotného se zastáncem a přítelem současné moderátorky soutěže Superstar Zory Kepkové. Pavel Novotný si pro napsání článku (pro jistotu aby nepřepískl) nahodil status o nevhodnosti uvedené moderátorky na superstar o její jalovosti a nudnosti. Potřeboval mít evidentně pocit sounáležitosti někoho.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

 

Vzápětí na tohle téma začalo přituhovat, když se objevil její milenec a přítel v jedné osobě Míra Hejda. Začala přestřelka kterou máte možnost vidět níže v uvedené galerii. Mezi tím nezapomněl Pavel Novotný sdělit světu onu větu: “ ..hele takovou Tinu super nemusím, příšerná textařka, kdykoli slyším její Jsi sám, zabíjel bych.. a je tlustá a nelíbí se mi jako ženská...“ Slovo chlapa, který se může kdykoliv postavit na váhu s menším tahačem a porovnávat jestli je jeho Michelin lepší. Popravdě být na chlapy a mít tuto jedinou možnost, tak už existuji pouze jako vzpomínka a hodím si to na první vyvýšené rampě:-( Nicméně jeho posedlost právě Zorou Kepkovou je zcela evidentní. Nezůstalo totiž pouze u jednoho statusu, ale v každém dalším nezapomene připomenou její podprůměrnost „..krom vařené růžičkové kapusty a Jaro Slávika není na světě nic strašnějšího než když Zorka s Ewou začnou dělat humor..“ až z toho vychází jediný závěr, že asi nedala. Jinak nelze tuto zášť komentovat.

Člověk, který myslí, jako jeho nepohlavní sestra A.H. nemůže ani nic jiného napsat, nebo vymyslet. Snad se brzy dočkáme, kdy i jemu bude konec. Přistavte koleje, odvážíme nemocného slona.

[nggallery id=5]

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

 1. Nerada se vyjadřuji k něčemu tak nechutnému jako je Pavel Novotný. Tohle totiž i přes svou váhu nelze nazvat člověkem. Je to prase a prasetem zůstane, jak svou váhou, tak svým chováním a kydanim. Myslí si že spasí svět, přitom je to pouze a jen rychlokvaška svého táty.

  • Nedalo mi to a prohlédl si jaká tvář se skrývá za jméném Agata Hanychová, televizi nemám záměrné, bulvár nesleduji, jen to jméno
   často slyším v rádiu, Na to jméno se nabalilo další jméno Pavel Novotný…..v podstatě velká nula žijící jako tatínek z lidské hlouposti
   Na Agátě H není nic pozoruhodného, kdyby nebylo bulváru, a publika
   který bulvár baští, tak zanikne, bulvár je i ELLe ale za jiné peníze a pro snoby bohužel, tyto figurky vytváří díky bulváru jalové vzory
   pro část mladé populace,nevím, proč autorka příspěvku,nahoře uráží prase z toho jsou alespoň dobré řízky atd ale z Pavlíká ?….
   S pozdravem Mirek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno