Iveta bartošová už neví kudykam

Vystoupení Ivety Bartošové v Uhříněvském „klubu“ Azzurro, opět potvrdilo to co všichni dávno vědí. Konec její  pěvecké kariéry, který si nechce a nedokáže připustit, je nad slunce jasnější. Navíc, u všech jejich pádů a přešlapů figuruje její milenec a chůva v jedné osobě Josef Rychtář, který ji za jidášský groš nabízí v každé pochybné restauraci, nebo klubu. Iveta jako lákaldo na návštěvníky už rozhodně neplatí. Na facebook stránkách Azuurro clubu, účast na akci potvrdilo 47 lidí a přesně podobné množství se nakonec i usadilo v jeho útrobách.

Jak informoval deník Blesk.cz, vystoupení popové divy 21 století si nenechalo ujít až, zhruba 50 platících lidí. Další desítky lidí, hromadně odcházeli hned od vchodu, když se dozvědeli, že tam má naše nejjasnější vystoupení. Majitel Azzurro clubu,  si v tomto případě musí trhat vlasy, nakolik Iveta prý měla za toto vystoupení inkasovat 40 tisíc korun. Což evidentě skupinka lidí ani při nejlepši vůli a jejím výkonu, nedokázala prochlastat. Mimochodem jedna z nejlepších go-go tanečnic v Praze, inkasuje za večerní vystoupení  kolem 3.500,- Kč. Navíc za uvedenou sumu se v klídku mohla rozběhnout žhavá Lesbi show až do rána. Ještě by návštěvníci obdrželi výslužku 😀

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Iveta nastoupila na podium v róbě, která spíše připomínala návrat z bramborové brigády. Outfit, který měl z ní udělat drsnou děvu zapadlou do drsného prostředí, které ještě dodenávna svým tělem leštilo několik holek nahoře bez, ji naprosto neseděl. Černá kožená bundička, kterou jsme v jejím šatníku měli možnost vidět ještě někdy z dob vysílání pionýrské vlaštovky,byla naštěstí rozepnutá. Punc tomu ale dodala jakási mikina a černé upnuté kalhoty, ve kterých vypadala spíše jako špatně udělaná jitrnice, než žena. Největší zásek však byla obuv, kterou po posledním vystoupení v Zaječí zvolila opravdu vhodně. Máma od rodiny s motyčkou na hrbětu, kbelíkem v ruce a botaskách na pařátech. Totální teta z pole.

Její vystoupení doprovázelo mimo pískání mikrofónu, který chytal zpětnou vazbu s reproduktorem i pískání platících diváků. Není se čemu divit, Iveta není schopná dát jakýkoliv tón, proto zpívá už jenom na playback. Jak sdělil deník blesk.cz : „Diváci ji doslova vypískali a sprostě na ni pořvávali. Nelíbilo se jim její vystoupení, zpěv, ale ani vzhled. Mikrofon pískal, bedny duněly, osazenstvo klubu nadávalo.„Drž hubu, ty krávo, stojíš stejně za hovno, zpívej a ne na ten hnusnej playback,“ ozývalo se z publika.“

Nám se podařilo získat vyjadření návštěvníka clubu, který v nočních hodinách úprkem opustil prostory, v doporovodu dvou dalších lidí. Jak nám sdělil, je přiznivcem Ivety Bartošové a těšil se na její vystoupení. Dokonce si vyměnil i směnu v práci, jen aby mohl být na jejim vystoupení. Jeho vyjadření bylo v rovině fanouškovské. “ Nelíbí se mi jak tam na Ivetu pořvávají, snaží se to dělat pro ně a zpříjemnit jim tak večer. Iveta si prošla peklem, ale je vidět, že něco dělá aby se vrátila. Když se to těm lidem nelíbí, proč tam teda lezou? Můžou se jít opít jinam. Já si Ivetku užil“ Ano v tomto máte pravdu, pouze do chvíle, než je každý další, stejně platící zákazník jako Vy. Iveta na neživo i když za pouhou stovku, rozhodně za to nestála. Lidi se přijeli podívat na vystoupení, nikoliv na otvírání huby. To dokáže, kterákoliv marionetta a bez dalších nákladů. Popravdě Iveta si nespokojenost zasloužila. Vystupovat v mini clubu a ještě k tomu na playback je pouze a  jen pro otrlé.

Iveta Bartošová opět nezklamala. Nám nezbýva než se opět obávat, že se objeví i nějaký kladný článek na bývalou hvězdu. Ono slová o tom jak byla dobrá, jak jí to slušelo a jak čistě vytáhla tóny v „živém vystoupení“ ji pomáhají k tomu, aby dřív nebo později, až pochopí svůj stav a prozře, uviděla konečně realitu a opravdu si něco udělala. Nemá k tomu daleko. Protože lidi, ji k tomu směrují svou nepochopitelnou chronickou a falešnou pravdou.

VIDEO DENÍKU BLESK.CZ Z VYSTOUPENÍ:

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

ZDROJ: Blesk.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno