František Fuka

František Fuka se takhle necitelně dokázal vyjádřit o svém největším neštěstí české kinematografie. Filmový kritik, překladatel, publicista, hudební skladatel a oponent filmu Babovřesky. Filmu, jehož pokleslý humor přilákal do kin stá tisíce diváku a větší část spíše znechutil.


Film, který se rozdával zdarma jako dárek aby se udržela návštěvnost. Film který dokázal uspět jen proto, že měl producent filmu dostatek vazelíny, aby dokázal vnutit lístky i tam kde to lidi povinně museli vzít. Informace z dobře utajeného zdroje nám potvrdili, že 8.3 na MDŽ dostali všechny ženy nevládní strany ČSSD mimo obvyklé růže i lístek na Babovřesky. Proto se ani není proč nějak podivovat nad vysokou návštěvnosti. 75% námi oslovených žen film jednoznačně odsoudilo, dalších 20% nekomentovalo, pouze 2% vyjádřili kladné stanovisko a 1% nás poslalo s dotazem do prdele.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Ale zpět k Františkovi Fukovi. Tento člověk svou kritikou uvedeného filmu nedá spát producentovi a správci facebook stránek filmu Babovřesky, Zdeňkovi Kubíkovi, přesně tak jako stovky a tisíce kritiků a návštěvníků kin. Evidentně neschopného unést jakoukoliv kritiku díla, které vyprodukoval, což je vidět i na jeho FB stránkách. Kritika delší než dva řádky, nedej bože i opakovaná, u jeho osoby ve stavu jemu obvyklém, vyvolává reakce podobné býkovi na červený hadr. To, že se tento film nelíbí Františkovi Fukovi a dalším 70% lidem z České a Slovenské republiky není asi jen názorem mé osoby, ale bohužel i názorem lidí a kritiků. František Fuka zdatně kontruje na facebooku svým názorem a představou o kvalitním filmu. Neschopnost unést jeho argumetny a zvládat situaci Zdeňkem Kubíkem je vidět na přeposílání screenu na jeho stránky, snažícím se  alespoň tam najít spřízněnou duši a pochopit jeho nemyšlení, myšlení. Samozřejmě tady má exklusive team který mu zdatně sekunduje a udivuje se nad jakýmkoliv divnou kritikou,  komentářem a slaboduchou osobou. Hold,  kilo vazelíny a otvor je hned větší.
Kdo ví kolik si lístku zakoupil sám producent právě třeba pro ČSSD a pak je rozdával 🙂 Přeci jen jeho kandidát na prezidenta ČR, mu přinesl několik výher v sázkové kanceláři, dle profilu cca 1.374 mil. Což je asi 9800 lístku, které by v začátcích pomohli překonat návštěvnost Kájinka, a taky se tak stalo. Výdělky tak nemusí být reálné a ani návštěvnost. Je to pouze ale jen fikce a názor lidí, nikoliv redakce 😀 Prý 🙂

Se Zdeňkem Troškou bych pravděpodobně nemohl spolupracovat na ničem, co souvisí s filmem, protože má představa „kvalitního filmu“ se zásadně liší od jeho představy „kvalitního filmu“. Ani jeden z nás ale nemůže říct, že má lepší nebo horší představu o tom, co je to „kvalitní film“, než ten druhý. Kdyby Zdeněk Troška náhle umřel na nějakou účinnou nevyléčitelnou chorobu, bylo by to z mého úhlu pohledu pro svět dobře,…

Tolik slova Františka Fuku z jeho stránek, chcete-li blogu FFFfilm. Člověka, který „žebrá o příspěvky“ od lidí. Proč? „Většina mé internetové publikační činnosti je neplacená a do značné míry závislá na vašich dobrovolných finančních příspěvcích“ jednoduchá pomoc…Nedělej to, když na to nemáš. Jestli člověk chce něco dělat dobrovolně, tak se k tomu taky zaváže a dělá to. Jestli to člověk není schopen dělat, dělá to pro peníze a pak jde stranou veškerá objektivita a nestrannost. Zaplatit pět tisíc příspěvek do kasičky například FF a vyžádat si pro mě výhodnou recenzi na film je opravdu trapné a neslučitelné. Takže nedělejte to, lidi budou mít klid, Kubík se štěstím ukojí a hlavně bude na rohlíky 😛

Co více dodat? Snad jen jednu věc. Sto procentně stojíme za názorem Františka Fuky, že Zdeněk Kubík  by možná dal dohromady i  Pythagorovu větu. Otázku, jestli by nepořádal o pomoc řiťolezce na svém profilu, aby nevypadal jak …..raději ponecháme nezodpovězenou a každý si ji může doplnit o tu správnou odpověď.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

ZDROJE: FFFilm.cz, wikipedie.com, facebook


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

6 KOMENTÁŘE

 1. Zdenda, prišiel som sem z odkazu ktorý hodil franta na „chate“ na xxxx

  Zabik.. myslis ukazovat silu takym tym sposobom ako to robi Zdenek Kubik? screenshot zo stranky a aha deti ako som ich vytrolil? Nehrozi. Co sa tyka mojho vztahu ku Zdenkovi Kubikovi, neskryvam to, ze mi nevadi a ze nim nepohradam na rozdiel od pozerov rozneho vzdelania a socialneho postavenia na celom sirom ceskom internete. Sledujem jeho stranku, kedze ma zaujimaju niektore temy ktore tam riesi ale jeho uznanie naozaj nepotrebujem. ego si nafukujem celkom uspesne sam, kedze som celkom sikovny a originalny a veci ktore som urobil navstevuju desattisice ludi. Hadam je vam tym padom jasne, ze sa vobec nepotrebujem sa na nikom verejne vozit ako trebars autorka tejto recenzie …

  příspěvek upravený z důvodu nepovolené reklamy na další stránky. redakce

  • Když o sobě někdo napíše „šikovný a originálny“, tady evidentně něco smrdí 😀 A to ego si opravdu dokážete nafouknout i sám, bez přičinění kohokoliv dalšího:-D Ale to je spíše nemoc a samolíbost, než kvalita. Autorka je autorkou článku nikoliv recenze, alespoň já to tak pobral. Navíc se na nikom nevozí, jen mi přijde její pohled mnohem milejší než pohled prakticky tabulkového bulváru. Vyhovuje mi, že se tady s článkem nepářou a napíší to tak jak jim to leze přímo z pusy. Žádné schvalování nějakým šéfredaktorem. A to je pro mě IN.

 2. Pre autorku je crowdfunding (=financovanie koletívom (trebárs fanúšikov)) zjavne zatiaľ sprostá sexuálna praktika. Aj zvyšný obsah článku poukazuje buď na malý rozhľad a nadhľad, alebo (čo je pravdepodobnejšie) na pragmatickä demagógiu s cieľom získať zopár zobrazení stránky naviac (keďže inak je osoba FF pre mainstream čitateľov viac menej nezaujímavá a tým pádom jedinou cieľovkou tohto článku sú len čitatelia Fukovho webu). Gratulujem pani Kórová, so záujmom budem sledovať vaše zoznámenie so svetom anonymních… aj keď je veľmi pravdepodobné, že tí už sú zdecimovaní bojom s veternými mlynmi a tak vám nebudú venovať adekvátnu a zaslúženú pozornosť.

   • Pán Chlebec je jedním z těch řiťolezců u Kubíka, takže se není čemu divit pane Zdenda. Nikdo si ho tam nějak moc nevšímá, tak snad zaujme aspoň bojem pro dobrou věc aby pak mohl na jeho stránkách ukazovat sílu 😀 Redakci bych doporučovala smazat jeho komentář.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno