autonehoda rytmuse

autonehoda rytmuse

 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Slovenský zpěvák raper Rytmus (36), partner Dary Rolins přišel o život při autonehodě.

Táto informace se šířila v úterý na sociální síti a tisícky lidí ji uvěřili. Neznámy podvodník dokonce zveřejnil i fotografii z místa nehody, na které byl nápis „Rytmus zomrel!!! Pozrite si haváriu! R.I.P.!“ Fanouškové Rytmuse zůstali v šoku a jeho nástěnku zaplnilo množství zmatených komentářů. Informace a smrti rapera se začala na facebooku šířit rýchlostí blesku. Nevěřícní fanouškové společně prožívali odkaz o hrozné smrti a autonehodě. Na fotografii z údajného místa nehody, jsou dvě auta, kterých posádka zjevně neměla šanci přežít. K nim se samozřejmě valila záplava komentářů, ve kterých zoufalí příznivci kontroverzního Rytmuse diskutovali o pravdivosti informací.

„To azda nie je pravda“ alebo „Preboha, on zomrel?“ psali na Rytmusovou funpage. Po několika hodinách rozruch ustál, protože zprávu o úmrtí nevydala jediná tisková agentura ani žádné jiné medium. Rytmus mezičasem poslal foto ze studia, kde momentálně nahráva album s kapelou Kontrafakt.

rytmus„Neviem o tom a ani ma to veľmi nezaujíma,“ komentoval paniku kolem svého úmrtí Rytmus. Zpěvák si tak život užívá naplno v náručí své partnerky Dary Rolins.

Podobné bezcitné hrátky už na internetu a zejména na sociální sítí facebook jsou známe i z minulosti. Jedná se pouze o sdílení příspěvku, kdy je možné pouze klikem na tlačítko like podívat se na další obsah. Majitel obsahu tak dostane své sdílení a vy zůstanete v němém úžasu, co za léčku si to někdo připravil.

V minulosti právě za tímto účelem už pohřbili „bezciťáci“ například v únoru 2013 Miroslava Donutila, kterému dokonce pro projevy soustrasti vytvořili k tomuto účelu facebook stránku, září 2012 známou topmodelku Adrianu Sklenaříkovou nebo v prosinci 2011 neméně známého zpěváka Bon Jovi, kterého prý postihl infarkt.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno