dovolená na srílance
shutterstock.com

Máte spadeno na exotickou dovolenou, která vás přenese do světa slunce, moře a unikátních zážitků? Podívejte se do cizokrajných míst vonících dálkami. Jen si představte, jak relaxujete na nekonečně dlouhých písečných plážích, kde nepotkáte ani živáčka. Dovolená v Chorvatsku anebo Itálii není pro všechny to pravé ořechové. I když jsou tyto nádherné státy vyhledávanými dovolenkovými místy, rekreace na druhém konci světa je mnohem exotičtější.

Zavítejte na nezvyklá místa s cestovní kanceláří Monoi!

Pokud toužíte po nevšedních zážitcích, vydejte se na exotickou dovolenou na Srí Lanku. Mrkněte na web cestovní kanceláře Monoi a poznejte svět křížem krážem, očima pravého cestovatele. Odhalte šťavnatost přírodních drahokamů a vydejte se po stopách vzrušující minulosti a současnosti.Dovolená na Srí Lance hraje do noty všem turistům, kteří touží po rekreaci na jihu Asie. Na první pohled vás uchvátí hlavní město Srí Jayawardenapura neboli Kotte. Na ostrově se mluví tamilsky, sinhálsky a samozřejmě anglicky.

Vzhůru za dobrodružstvím

Tento půvabný ostrov ležící v jižní Asii je proslulý svými čajovníkovými plantážemi. Pravý cejlonský čaj s nádechem citrusů je pro svou nezaměnitelnou chuť světově proslulý. Další klíčovou dobrotou je skořice, která se pěstuje pouze na Srí Lance. Pokud jste zvědaví na místní speciality, nezklamete se. Pochutnáte si zde na rýži s kari, krevetách, rybách anebo pokrmech s kokosovým mlékem.Exotická dovolená je na dosah ruky.

Koupání v moři a deštné pralesy

Dovolená na Srí Lance vás oslní koupáním v Bengálském zálivu anebo Indickém oceánu. Jedinečnou podívanou slibuje sada korálových útesů nazývajících se Adamův most. Pobřežní oblasti jsou jako stvořené k letním radovánkám, vnitrozemí je chladnější a najdete zde pohoří vysoké do 2524 metrů. Vlhké oblasti pokrývají deštné pralesy, na severu rostou ebeny. Žijí zde sloni a těží se zde diamanty, grafit anebo drahokamy. Dopřejte si s cestovní kanceláří Monoi dovolenou na míru a podívejte se do nezvyklých částí světa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Cesty do vzdálenějších destinací sebou nesou dva zásadní problémy. Nutnost pořízení víz a pojištění.„Pro cestovní kancelář je jednodušší vízovou povinnost vyřešit na nadnárodní úrovni, než aby si každý klient o ně žádal individuálně,“ radí odborníci. Některé státy doložení pojištění vyžadují. Například na Kubu by klient bez pojištění nebyl vůbec vpuštěn.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno