eurosport

eurosportEurosport a DFL Sports Enterprises GmbH prodloužily své dlouholeté partnerství o další dvě sezóny: 2015-2016 a 2016-2017.

Tato smlouva zajišťuje kanálu Eurosport prodloužení výhradních práv na televizní a digitální vysílání, včetně práv na poskytování vysílacích licencí ke všem zápasům Bundesligy a 2. německé ligy (Bundesligy 2) ve 22 zemích* severní, střední a východní Evropy.

Mezi 22 zeměmi, na které se licence vztahuje, patří: Albánie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Maďarsko, Island, Kosovo, Lotyšsko, Litva, Makedonie, Černá Hora, Norsko, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko a Švédsko.

Eurosport se mezi fotbalovými fanoušky těší pověsti televizního kanálu, který vysílá ten nejlepší fotbal z Bundesligy. Kanál Eurosport 2 vysílá pět PŘÍMÝCH přenosů ze zápasů Bundesligy týdně, týdenní přehled toho nejlepšího co se v Bundeslize událo, specializované pořady pro magazíny a zákulisní informace od předních odborných poradců.

 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Všechny PŘÍMÉ přenosy z Bundesligy lze v jednotlivých zemích, kde licence platí, přehrávat prostřednictvím aplikace Eurosport Player, což je předplacená služba umožňující sledování přímých přenosů na mobilních telefonech, osobních počítačích, tabletech a i na televizi.

Kanál Eurosport 2 začal vysílat zápasy německých fotbalových lig v roce 2009 a v roce 2011 byla původní smlouva s firmou DFL Sports Enterprises, obchodní divizí společnosti DFL, prodloužena.

Kanál Eurosport 2, který zahájil vysílání v roce 2005, zůstává i nadále jedním z nejrychleji rostoucích předplacených televizních kanálů, který sleduje 66 miliónů domácností v 18 jazycích a v 51 zemích světa a který každoročně odvysílá více než 2000 hodin PŘÍMÝCH sportovních přenosů.

 

Generální ředitel firmy Eurosport Jean-Thierry Augustin řekl: “Eurosport hraje klíčovou roli v rozšiřování fanouškovské základny Bundesligy mimo německý trh, což lze připsat sledovanosti našeho kanálu a úspěchům, které týmy Bundesligy v tomto období dosáhly. Kanál Eurosport je hrdý na prodloužení smlouvy o další dvě sezóny a těší se na další poskytování svého špičkového obsahu předplatitelům ve 22 zemích světa.“

Jörg Daubitzer, generální ředitel DFL Sports Enterprises, řekl: “Jsme si vědomi hodnoty našeho partnerství s kanálem Eurosport, se kterým jsme na základě vzájemné úcty a stability vytvořili dlouholeté partnerství. Fanouškům Bundesligy v severní, střední a východní Evropě poskytuje Eurosport výborné služby a za poslední 4 roky jsme dosáhly významného pokroku, jak z hlediska objemu sledovanosti, tak z hlediska kvality pokrytí. Tato nová smlouva je zcela v souladu s růstovou strategií Bundesligy a současně je odrazem pozitivního vývoje, kterým Bundesliga v posledních několika letech prochází.“

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: TZ CTK


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno