dovolená Norsko
Zdroj:www.dovolenanorsko.cz

Otevřete si nové možnosti a vydejte se na dovolenou do Norska. Možná si myslíte, že vás v této severské zemi nic nečeká, ale to jste na omylu. Připravte se na velkolepou dávku úchvatné přírody, rozmanitost fjordů, husté lesy, polární záři, pozorování velryb, historické klenoty středověku i komfortní ubytování v rybářských chatách. Zájezdy Norsko vás zaujmou na první pohled!

Rekreace mnoha tváří

Ukořistěte skvělé ceny ubytování v soukromí a poznejte přátelskou atmosféru zdejších obyvatel. Pobavíte se při rybaření, sportu i sbírání velikých hub. V národním parku Ovre Dividal spatříte jezera, močály, lesy, unikátní faunu, floru a v národním parku Reisa vás uchvátí kaňon Reisadalen či vodopád Mollisfossen. Zamiřte k největšímu norskému fjordu Sognefjord, který se pyšní délkou 204 kilometrů. Za zmínku stojí i další velikání Geirangerfjord a Nordfjord.

Příroda na dlani

Na vlastní oči uvidíte ledovce chlubící se stářím několik tisíc let. Samozřejmě patří k největším v Evropě. Dovolená Norsko, to je pohled do nitra panenské přírody. Proplétejte se ledovcovými trhlinami, které se nacházejí v horách na jihu země. Vyrazte na otevřené moře a pozorujte velryby. Věřte, že tato zábava vám vyrazí dech. Na kolena vás dostane polární záře a polární slunce, které jsou viditelné v severní části státu.

Relaxujte jako nikdy předtím

Pohleďte na prastaré dřevěné stavby ve slavném městě Kristiansand. Navštivte zdejší zábavní a zoologický park. Poznejte i malebná města Brevik, Kragero anebo Mandal, táhnoucí se podél pobřeží. V Norsku se bude líbit všem věkovým generacím. Ať už se těšíte na hučící vodopády, romantické fjordy, strmá pohoří, majestátné ledovce, rybaření anebo polární záři, vždy budete spokojeni. Milovníky adrenalinu osloví vyhlídkové plavby, poznání ledních medvědů, letní lyžování i jízda na raftu. Pochutnejte si na plodech moře, pečeném jehněčím, chutných sýrech anebo vaflích se smetanou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno