Domenico martucci neumí zpívat

Další dílo samozvané hvězdy českého hudebního nebe, hraběte de la Olive oil a seladona, který zřejmě kvůli pachu , o kterém jsme už informovali dříve, nemůže najít žádnou holku v Itálii natož tady, řádně probral a připravil bránici lidem na silvestrovský večer.

Jeho nový hudební počin totiž opravdu  byl zveřejněný na serveru youtube, pouze den před ukončením roku 2012 a hned další den se zapsal do dějin hudby. Název této nízkorozpočtové sklady – S námi nezůstáváš sólo, po jejímu shlédnutí, evokuje potřebu spíše žít až do konce života  osamoceně, aby se nedejbože „umělci a zpěváci“ z této skladby nevetřeli do života. Celá skladba, tak jak namyšlenost italského seladona, je „monumentální“ jak svou délkou, tak provedením. Délka písně 5:32 min. vás přikurtuje k židli už v prvních sekundách.  Jestli jste pod vlivem nějaké omamné látky, dokážete se  dokonce i proklikat k závěru, tak jako já. Špatná čeština s italským nádechem, špatný zpěv, špatný výběr hudby. Jednolitá masa o ničem, kde se střídají se svým projevem, evidentně vzdáleným od zpěvu, lidi celých 5 a půl minuty. Přeslazené texty o tom, jak je potřebné nebýt sám. Samota evidentně hraběti už leze někde z jiné části. Refrén písně se Vám po třetím zopakováním okamžitě znechutí a máte najednou pocit, že být sám je tá nejlepší volba na světe . Celá skladba připomíná hitovky společných písní superstar, ovšem ani zdaleka nepřipomíná skladbu, která se vám vryje do paměti v tom dobrém slav smyslu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Umělci, co se tváří jako profesionálové v oboru, evidentně na sólovou dráhu nemají, právě proto se shlukují  do podobných spolků a snaží se oslnit publikum. Tady bohužel kápli trošku vedle a spíše mají z ostudy kabát. Název písně jednoznačně pro tento klub sedí a budeme se těšit na další neskutečný zážitek. Osobně bych ráda prožila úsměvný den i 1.apríla.

Jak jsme se již jednou zmiňovali v článku o návratu tohoto poloboha  v očích českých hrdliček do ČR, vyhrožoval nám už jednou…“ALE TED SE VRATIM A JEŠTĚ UVIDITE !!“.  Opravdu jestli tohle je to, co jsme vidět museli, děkuji, že podobný zoufalec je Ital a nikoliv Čech. A to prosím hvězda typu Pojkarové a dalších je na tom evidentně lépe, jak duševně, tak vzhledem. Zpěvák, na kterého se Domenico Martucci snaží neustále hrát i za cenu propadu a maximální ostudy, tady bude zřejmě ještě dlouho. Jeho dřívější hudební počiny se dají komentovat jen s maximální možnou dávkou nutného humoru. Jinak by to neprožil ani jeden z nás.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Samozřejmě jako správný umělec nezapomněl poděkovat lidem na svém facebook profilu.

Domenico Martucci Dekuji vsem za to ze jen posledni 2 dny vic nez 1000 lidi koukali na muj novy videoklip!!
Evidentně neví a netuší, že lidi se koukají pro pobavení, nikoliv pro zájem a vychutnání si muziky. V jeho podání totiž každá písnička má smysl pouze pro hrstku vyvolených děv, které s kilem vazelíny dokážou udělat v anatomii Domenica opravdu zázraky.


zdroje: Youtube, Facebook, volně dostupné zdroje

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

7 KOMENTÁŘE

  1. moc hezká písnička, odpočinková, evokuje vánoce, italové jsou pěkní chlapi, je se na co koukat, tak nechte lidi už tý závisti, nebo sem taky hodte nějakou tu vaši, at se pobavíme 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno