Domenico martucci chce opět do čech

 

Přesto, že se Domenico Martucci stěžuje na ne zrovna lehký život v ČR, opět se vrací tam kde mu zrovna dobře není. Na svém facebook profilu označil bulvár jako jedinou příčinu toho, že přestal u nás zpívat, ale zároveň přidal vyhrůžku, že se máme na co těšit. Citace je z profilu uvedené rádoby hvězdy „  POSLEDNÍ KONCERT CO JSEM DELAL V CR…PAK KVULI NEUVERITELNI BULVARNI POMLUVY A LZI JSEM PRESTAL UPLNE VYSTUPOVAT…ALE TED SE VRATIM A JEŠTĚ UVIDITE !!“

Před necelým měsícem na svém profilu vyhrožoval návratem do české republiky a jak je vidět, asi se tak i stane.

Domenico martucci vyhrožuje

Po posledním napsaném článku jsem byla označená za retarda  na jeho profilu, což samozřejmě není tak úplně pravda, protože evidentně za retardovanou osobu se považuje osoba jaksi zpomalená ve vývoji, poruchu osobnosti po psychické stránce a podobně. O roli samozvaného pána všech lesů, luk a strání v Itálii a evidentně za chvílí i v ČR nebudu diskutovat. Když se mi někde nelíbí, nejdu tam a když jednou odejdu s pocitem ublížení a ujmy na osobě, nevrátím se tam. Opožděný proces, lze z této činnosti jaksi vyvodit i bez jakékoliv diagnostiky u odborného poradce uplně někde jinde.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Debata na profilu Domenica která se po zveřejnění článku strhla, mě dokonce v myšlenkách i téměř přesvědčila, že je všechno co píšou pravda. Domenico Martucci „nesmrdí, je úžasnej, citlivý, má zlaté srdce“ (citace) a další a další pozitiva. Jsem ráda, že je to tak. Dle všeho to bylo právě to jedno procento všech žen, které kdy jeho pozvání přijali a zřejmě se jim líbilo. Už delší dobu ne jeho profilu není nějaká změna, lajkování přináší pořád jen těch pár děv z čech , a nikdo jiný se tam nový nevyskytuje.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Někdy je to tak trochu na hraně, nemůžete vědět co od člověka očekávat, ale jestli má v úmyslu se vrátit a podle posledního statusu je tomu opravdu tak, máme zase na několik let statistiku v turistice, ne zrovna přírodní J

Jen na závěr: nemám „chudí“ život Domenico, věřte mi nezávidím Vám ani klavír s trenkami, nezávidím ani těch několik stovek holek co jste zvali na rande. Můj život je maximálně naplněný, jsem s jediným partnerem už 11 let a rozhodně nechci a nemám v úmyslu být promiskuitní, jako většina rádoby celebrit. Závidím Vám pouze vaši jednoduchost myšlení, kdy si představujete, že Vás holky žerou a přesto nikdo nepřijde, kdy si myslíte, že kterákoliv paní, slečna, dáma v ČR vám skočí na flus. Nejsou přeci až na výjimky, všechny slepice, jak si cizinci můžou myslet. Přeci máme v republice stovky tisíce kluků, kteří nejsou namyšlení, nemají pocit velikosti, a hlavně se nepotřebují hrát na hvězdu velkého rozsahu.

Tady nezbývá než doufat, že se hřebec nějak dostane do přízně slečny Ornelly aby se mohl přisát a snad zase bude plný televize a VIP zpráv aby se o něm vědělo.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

Zdroje: facebook.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno