Samolibá hvězda hudebního nebe Domenico Martucci de la oliva oil, už opravdu neví jak se dostat k ženě, proto zoufale prosí o pomoc na facebooku. Po krátkém směšném vztahu s Evou Feuereislovou je opět sám a je vidět, že České cholky mu asi na lep je tak lehce nesednou. Proto se rozhodl svou touho po sexu zveřejnit na facebooku.

Jeho status, ve kterém se akutně domáhá sexu, vzbuzuje spíše odpor, než jakýkoliv soucit. Chlap má mít koule a neponižovat se, což evidentně v tomto případě prohlásit nelze.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Martucci hledá sex na facebooku

Ubohost s jakou se tento Italský šlechtěný hřebec, jak si s oblibou říká  ponížil, nejde tento krát ani komentovat. Evidentně musí být na tom opravdu špatně, nebo mu to leze někam do vyšších sfér.

To samé se dá v podstatě říct i o jeho zpěvu nezpěvu. Z veřejně dostupného zdroje je k dispozici video, které si blahosklonně nazval „Domenico Martucci – koncert“. Slovo koncert je v tom nadpisu zjevným omylem. Ze záběru je zřejmé, že svůj výkon, (omlouvám se za slovo, ale i když nejsem odbornice na zpěv, tohle v žádném případě zpěvem nazvat nelze)  předvádí v nějaké restauraci kde mu přes jasný hluk sotva kdo naslouchá. Písnička Ti Amo v podaní např. Italského zpěváka Umberta Tozzi vypadá opravdu jinak. A i když je mistr ještě naživu, bude se mu o tomto podaní zdát ještě hodně dlouho. Posuďte sami….Myslíte, že by prošel výběrem v Superstar, kde vyhořela i jeho teď už ex přítelkyně Eva Feuereislová? Srovnejte si jejich vzájemné výkony, nevím kde byl problém, ale určitě se k sobě hodí. Znáte to vrána vránu…..

Domenico Martucci na svém „koncertu“ 😀

Ex Domenica, Eva Feureislová taky umí 😀

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

zdroje: super.cz, facebook.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

8 KOMENTÁŘE

  1. stupidní článeček…ještě asi nikdo nepochopil, že si Domenico může dát na zeď co chce…dával si to na zeď záměrně a psal, jsem zvědavý, který pisálek bulváru se chytí a ejhle, on se kdosi chytil…:)

  2. Napsala: Kor??!!!
    Je jednoduche nekde sedet na zadku,kopirovat odkazy,videa atp od lidi,co jsou autory onech veci a vse pomluvit,aniz by vedel pravdu.Bylo by dobre sem tam obcas nekam zajit podivat a presvedcit se o opaku.Co Vam Domenico udelal?A nebo neudelal?:-)

    • Giulia nemusím žít v Itálii pro to abych věděla že je to totální debil a na nic chlap:-D To jsem poznala i z Čech 😀

    • no ty asi nečteš milej zlatej. měl to napsaný i na facebooku a doporučoval bych ti třeba prosincový nedělní Blesk- titulka, kde se vyjadřoval, jak je Eva nezkušená v posteli atd……no ale můžeme také spekulovat o tom, jestli tomu sexuálnímu žebrákovi někdo nedržel doslava pistoli u hlavy 🙂 když ten rozhovor dělal. je vidět, že si tady někdo nevidí ani do pusy 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno