domácí mazlíčci

 

Český národ je pověstný svou láskou ke zvířatům. Není divu, zvířata jako je pes, kočka anebo kůň dokážou rozveselit a podpořit i v těch nejtěžších životních okamžicích. Němé tváře jsou i příjemnými společníky a děti je prostě milují. Starají se o ně a budují si tak pevný vztah. Nejoblíbenějším domácím mazlíčkem je bez pochyb pes a kočka. S koupí zvířete přichází potěšení i starosti. Exotičtí tvorové, želvy a rybičky patří k atraktivním.

Pes – nejlepší přítel člověka

Králem domácích miláčků je pes. Pro mnohé patří ven na zahradu k domu, jiní si ho oblíbili i v bytě. Větší plemena do bytu jistě nepatří, ale menší rasy se stanou okamžitě pány domu. Věrný přítel člověka je navíc hlídač. Procházky a venčení vám dopomohou k dokonalé figuře. Věřte, že se za psem naběháte. Žijete osaměle? Pes je pro vás dokonalým pomocníkem, člověk nikdy neví, co se stane. Idylka zvířecí lásky zabere mnoho času, starostí i peněz. Pokud nemáte dostatek času, lásky a prostoru, poohlédněte se po jiném společníkovi.

Kočka vám zvedne náladu

Milá, hravá, heboučká, přátelská, to jsou přídomky kočky. Péče o ni není zdaleka tak náročná jako o psa. Potřebuje jen pohlazení, svůj pelíšek a dobré žrádlo. Navíc se dožívá i 15 let. Kočka je mimořádně dokonalým společníkem pro chvíle samoty. Navozuje pocit klidu, bezpečí a odhání stres. Nevýhodou jsou její ostré drápky a zoubky. Záclony, závěsy, boty i drahý nábytek poničí. Také chlupy a zápach mohou mnohé odradit.

Želva – miláček dětí

Přejí si děti malé zvířátko, pořiďte jim želvu. Nebude vás v noci budit, nekřičí, nezapáchá, je prostě nenáročná. Alergie na želvu asi neexistuje. Buďte v klidu, chlupy po ní uklízet nebudete. Zamilujete s ní procházky po louce, zbaští, co uvidí. Nevýhodou je její odstup. Není hladká ani milá. Moc se s ní nepomazlíte. Dožívá se vysokého věku, mohla by vás i přežít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno