domácí mazlíčci

 

Český národ obdivuje zvířata. Ať už bydlí lidé na vesnici či v bytě, najdeme u nich doma zvířátka pro potěšení. Zvířátka jsou populárním dárkem pro děti, rodiče s nimi chtějí své nezbedné ratolesti naučit samostatnosti a odpovědnosti. Díky starosti o pejska, kočičku, morčátko anebo papouška se mají děti vcítit do jejich rolí. Někdy to nebývá jednoduché, ale funguje to. Pokud si ovšem pořizujeme zvíře do domu s tím, že jej vrátíme, raději to vzdáme. Zvířata velmi trpí a potřebují stejnou lásku.

Populární domácí miláčci

Mezi nejmilejší zvířecí členy rodiny patří beze sportu psi. Ne nadarmo se říká, že je pejsek je přítel člověka na život a na smrt. Pokud bydlíte na venkově v rodinném domě, můžete si jich pořídit více. Jestliže se těsnáte v malém městském bytě, pes vhodný není, snad nějaký smetáček. Do bytu se mnohem více hodí nenáročná zvířátka, jako jsou rybičky, hlodavci, papoušci, možná kočka. Tito mazlíčci nepotřebují takový výběh jako pes.

Správná strava a pohyb na čerstvém vzduchu

Chtěli byste si pořídit pejska? Vyzkoušejte útulky. Zde najdete mnoho milých tváří, které čekají n hodného pána. Pokud jim nemůžete darovat vše, co potřebují, raději zvolte menšího člena domácnosti. Dětem postačí morčátka, myšky, fretka, králíčci anebo želvičky. Než si donesete zvířátko domů, informujte se o tom, co k životu potřebuje. Jak a kde bude spát, co a kdy konzumuje, očkování a pohyb na čerstvém vzduchu. Nic není tak snadné, jak se zdá!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno