zrub
Zdroj: Dancestrokes / Shutterstock.com

Jsou moderní a jsou netradiční, přitom dokonale splynout s přírodou. To jsou chatky TREE HOUSES, které nabízejí minimalistické ubytování v moderním střihu. Jsou určeny všem těm, kteří jsou již unaveni z klasického ubytování v hotelu. Fungují od konce roku 2019 a najdete je rovnou uprostřed lesa.

Ubytujte se v souladu s přírodou

Určitě vás bude zajímat, kde konkrétně se tato jedinečná lokalita tedy nachází. Nejdete ji jako součást přírody Liptova, přičemž tvoří komplex apartmánů, které jsou součástí hotelu Björnson. Tento hotel nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí a aktuálně je ideálním místem pro dovolenou, kde očekáváte vysoký standard. Apartmány v prostředí Liptova najdete v Demänovské dolině nedaleko lanovky na Chopok. Jedná se o známé lyžařské středisko Jasná, kde je také hlavní chata hotelu. Ubytování však nemusí sloužit pouze lyžařům, protože se sem můžete vypravit po celý rok. Doslova vás okouzlí architektura dřevěných chat TREE HOUSES, které se vyznačují velkými prosklenými plochami. Díky tomu můžete být s přírodou ještě v bližším kontaktu. Těšit se můžete na:

  • Moderní vybavení
  • Dokonalou relaxaci

Ačkoliv hovoříme o chatkách, v žádném případě se nejedná o nějaké strohé ubytování. Čeká vás zde veškerý komfort, který dnes návštěvník v jednadvacátém století požaduje a očekává. Je tady vyladěno vše do těch nejmenších detailů, a to od náladového osvětlení až po dokonalý krb a možnost vyjít rovnou na terasu. Vydejte se na dovolenou, kde nebudete mít pocit, že jste se jen ubytovali v dalším hotelu z mnoha.

Mnoho možností v okolí

Je zřejmé, že do Tater se jezdí hlavně lyžovat. Ale v létě a také v dalších ročních obdobích zde rozhodně je co zažít. Hotel Björnson na Liptově má ve svém okolí cyklostezky i trasy pro horské túry. Můžete se vydat třeba prozkoumat i okolní jeskyně a mnoho dalšího.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno