svatební den

 

Je to tady! Váš velký den. Den D, nebo chcete-li ten nejkrásnější den vašeho života, totiž – vaše svatba. Jak je známo, každá nevěsta chce být krásná, vždyť svatba je den, kdy bude středem pozornosti všech svatebních hostů. A až bude po všem, čeká ji krásná svatební noc, kdy zazáří před svým mužem. Ptáte se jak? Nádherným svatebním spodním prádlem. Jak takové prádlo vybírat a liší se nějak od obyčejného spodního prádla? Přijďte si vyzkoušet a poradit se s našimi erudovanými poradkyněmi.

Barvy a ozdoby a správný výběr

Tradičně je nevěsta ta krasavice, která je na svatební slavnosti oděna do pohádkově bílé barvy a svým nevinným, leč atraktivním vzhledem vyčnívá z davu. Tyto princezny si mohou vybírat ze spodního prádla ve sněhově bílé barvě nebo barvě smetany. Dnešní nevěsty se však často nebojí sáhnout ani po odvážnějších odstínech a vzorech. K modernějšímu výběru svatebních šatů vám doporučujeme nákup spodního prádla buď v barevném odstínu ladícím se šaty nebo v pleťové barvě, v níž se budete cítit jako ve své kůži, protože bude prádlo pod svatebními šaty úplně neviditelné.

Kromě barvy se soustřeďte i na samotný model spodního prádla, využijte různé střihy a zvýrazněte své přednosti.

Krajky nebo minimalismus

Spodní prádlo vybírejte s ohledem na střih vašich svatebních šatů. Pokud jsou vaše šaty tenké a hladké, je asi lepší, abyste vybíraly z minimalistických modelů prádla a volily hladké podprsenky s bezešvými košíčky. Takto své prádlo pod šaty diskrétně schováte a navíc vám zaručí pohodlí a oporu. Oblíbený je i model s odnímatelnými ramínky. Pokud milujete krajky a výšivky, můžete se jimi pyšně pochlubit i ve svůj svatební den.

A nezapomeňte, že po svatebním dni následuje také svatební noc a ráno. Co svého vyvoleného druhý den překvapit svůdnými barvami nebo černou smyslností? Připomeňte mu, že jste kromě citlivé a okouzlující princezny i rozpustilou a svůdnou lvicí. Proto se ujistěte, že kromě svatebního dne nikdy nezapomene ani na vaše společné probuzení.

Hlavně však pamatujte na to, že je tento den jenom váš, a proto si zasloužíte něco nádherného a okouzlujícího, co zůstane ve vašich vzpomínkách navždy.

www.lisca.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno