foto
Zdroj: Photographee.eu / Shutterstock.com

Nikdy není ostuda přiznat si, že na něco nestačíte sami. A nemusí se rovnou jednat o nějaký jasně definovaný problém. Můžete třeba potřebovat jen naslouchajícího a nezaujatého člověka, který je schopen porozumět vašim myšlenkám, úvahám a otázkám.

Přesně pro tyto případy je zde kouč. Je to člověk, který se nesnaží vyřešit vaše problémy, nedává vám návod na život, ale citlivě pracuje s ověřenými metodami a postupy, které vám mohou pomoci dojít k vašemu cíli – ať už je jakýkoliv.

Posuňte se dál

Cíle a témata vašich rozhovorů mohou být různá. Může se jedna o nejrůznější oblasti jako například:

  • Výkonnost
  • Pracovní a osobní život
  • Vztahy
  • Zdraví
  • Budoucnost

Pokud se vám nedaří nacházet uspokojivé odpovědi na otázky, které ve vás hlodají, zkuste využít koučink Praha. Povede vás certifikovaná osoba, která má v tomto oboru zkušenosti a dovednosti, díky kterým se můžete posunout směrem, jakým zamýšlíte.

Jak najít toho pravého?

Hledání vhodného kouče je často běh na dlouhou trať. Především hledejte někoho, kdo má ve svém portfoliu uvedeno jsem certifikovaný kouč Praha. Tak budete mít jistotu, že budete jednat s člověkem, který prošel nezbytným tréninkem, má zkušenosti a umí s metodou koučinku pracovat.

Ani to však nemusí zaručit, že si osobnostně sednete. Každý kouč používá jiné metody a samozřejmě se do jeho práce prolíná i jeho vlastní osobnost. Pokud si tedy hned s prvním nesednete a nebudete se v jeho přítomnosti cítit komfortně a uvolněně, rozhodně se nevzdávejte a zkuste oslovit další lidi. Hledání může zabrat i týdny, ale spolupracovat s někým, komu jste schopni se otevřít, je klíčové.

Dejte koučinku šanci

Pokud máte stále obavy, nenechte se jimi zastavit. Vždy můžete skončit – ale možná, že vás tato zkušenost posune dál, než jste si vůbec dokázali představit. Vykročte vstříc lepší budoucnosti, která na vás čeká.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno