Mít si kam vystavit trofeje z letního sportovního klání, šťastné rodinné fotografie, sbírku filmů a hudby. Jak schovat kabely od televize a kam posadit přehrávač či play station. A ještě aby všechny kusy nábytku v obýváku barevně ladily. Tohle vám asi vrtá hlavou, pokud vybíráte z dostupné nabídky obývacích stěn. Nebylo by lepší si jednu nechat vyrobit na míru?

Design až na prvním místě

Obývací stěna na míru má jednu velkou výhodu, a to flexibilní výběr designu. Nebudete limitováni tím, že jedna skříňka má sice vhodné barevné provedení, ale byla vyrobena z nekvalitního materiálu. Jiná nabízí dokonalé rozměry, ale barevně se do vašeho obýváku vůbec nehodí. Způsobů provedení skříněk včetně dvířek se počítá na stovky. Materiály i barvy můžete libovolně nakombinovat, jen co vám fantazie dovolí. Podle potřeby poskládáte jednotlivé díly tak, aby obývací stěna sloužila také jako knihovna, nebo velký úložný prostor na cokoli. Není problém zakomponovat i šatní skříň.

Schovejte proboha ty kabely

Ve spleti kabelů se musíte hlavně vyznat. K tomu poslouží označení jednotlivých kabelů štítkem a jejich vedení podél jednotlivých poliček. Lze je také schovat do umělých lišt, které nebudí tolik pozornosti. Obývák na míru by měl respektovat i bezpečnost. Obzvlášť, pokud se po vašem obýváku pohybují děti a domácí mazlíčci. Vše, co jde, připevněte ke zdi. Obrazovku můžete přivrtat k pohyblivému ramenu, poličky mohou vyčnívat přímo ze zdi.

Kde poptat výrobu obývací stěny

Využijte služby Poptávej.cz, díky které zdarma a nezávazně získáte nabídky na míru. Jak to funguje? Budete potřebovat jen pár minut, během nichž vyplníte poptávkový formulář. Nezapomeňte do poptávky uvést rozměry, požadavky, počet poliček, provedení, materiál atp. Můžete přiložit také obrázky, náčrtky a fotografie. Poptávka se zobrazí řemeslníkům z vašeho blízkého okolí. Ti vám připraví cenovou nabídku a rázem budete mít přehled o trhu. Vyberete si tu nejlepší a detaily už domlouváte napřímo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno